SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46796827

RESYSLE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012
IČO
46796827
DIČ
2023598170
Sídlo
Námestie Osloboditeľov 3784/3B, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Kocák, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RESYSLE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 15. 9. 2012. Vo vedení firmy: Vladimír Kocák a Miroslav Kocák. V roku 2025 mala firma tržby 911 € a stratu 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať600. z 621 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
911 €
Za rok
+5 %
Od 2013
−99 %
050 tis.100 tis.2013—2014−84 %2015+80 %2016−75 %2017−71 %2019×122020−96 %2021×8,42022−68 %2024−56 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    −31,0 %
  • Najlepší rok
    2019, ×12

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -45,8 %
    −11,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    142,1 %
    +71,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby911 €867 €—1 972 €6 256 €748 €20 000 €—1 667 €5 680 €23 095 €12 840 €77 986 €
Výsledok hospodárenia−49 899 €−5 117 €−15 867 €−40 699 €−21 212 €−18 549 €694 €—−4 028 €−3 926 €2 759 €2 690 €941 €
Aktíva spolu108 936 €14 714 €−19 615 €−5 752 €28 357 €31 645 €52 413 €47 822 €47 822 €49 440 €48 784 €11 685 €—
Vlastné imanie−45 813 €4 390 €−70 493 €−54 626 €−13 927 €−13 769 €4 780 €4 086 €4 086 €8 114 €12 040 €9 281 €—
Podané13. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202416. 6. 20233. 6. 20226. 7. 202116. 1. 20213. 4. 201922. 5. 201828. 6. 201730. 6. 201622. 6. 201525. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
600. z 621 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023598170
platiteľ od 1. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie Osloboditeľov 3784/3B, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30641/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 2012
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4619), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025600. z 621
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

27 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 27.

História zmien

Posledná zmena 16. 9. 2026 · 7 záznamov

  1. 16. 9. 2026Nový spoločníkIng. arch. Miroslav Kocák, podiel 50 %
  2. 16. 9. 2026Nový spoločníkIng. Vladimír Kocák, PhD., podiel 50 %
  3. 4. 9. 2026Nový člen vedeniaIng. arch. Miroslav Kocák, konateľ
  4. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 3. 7. 2019Nový člen vedeniaIng. Vladimír Kocák, PhD., konateľ
  6. 1. 6. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023598170
  7. 15. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46796827

RESYSLE s.r.o. – tržby 911 € – IČO 46796827