SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46798285

JOPEC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46798285
DIČ
2023583595
Sídlo
Na križovatkách 18431/31B, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Duplák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JOPEC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 21. 8. 2012. Vo vedení firmy: Ján Duplák. V roku 2025 mala firma tržby 108 tis. € (+1,7 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať712. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
108 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+47 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+0 %2016+7 %2017−12 %2018+12 %2019−5 %2020+5 %2021+13 %2022+6 %2023+3 %2024+13 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +13 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,0 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,8 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,1 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,2 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby108 425 €106 621 €94 748 €92 169 €86 902 €76 960 €72 986 €76 973 €68 790 €78 397 €73 590 €73 590 €—
Výsledok hospodárenia8 672 €11 395 €842 €28 453 €17 344 €13 759 €2 889 €11 847 €10 562 €6 199 €19 536 €8 714 €2 566 €
Aktíva spolu169 453 €174 254 €171 341 €190 506 €115 732 €97 267 €77 943 €76 207 €64 807 €52 715 €50 348 €33 560 €45 691 €
Vlastné imanie150 529 €141 857 €130 462 €129 620 €101 167 €83 823 €70 064 €67 175 €55 328 €44 765 €38 566 €19 030 €10 316 €
Podané25. 3. 202627. 3. 202526. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202223. 3. 202112. 3. 202025. 3. 201925. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201627. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
712. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023583595
platiteľ od 14. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na križovatkách 18431/31B, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 83497/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • služby požičovní,od 2012
  • donášková služba,od 2012
  • fotografické služby,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025712. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2017Presun sídlaNa križovatkách 18431/31B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Na križovatkách 16210/35 Bratislava
  3. 21. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46798285

JOPEC s.r.o. – tržby 108 tis. € – IČO 46798285