SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46801928

NANOTECH N1 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hradište pod Vrátnom · od 2012
IČO
46801928
DIČ
2023623459
Sídlo
Hradište pod Vrátnom 154, 906 12 Hradište pod Vrátnom
firmy v okolí

KonateľMgr. Nina Cohen

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NANOTECH N1 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hradište pod Vrátnom, v registri od 18. 8. 2012. Vo vedení firmy: Nina Cohen. V roku 2025 mala firma tržby 265 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1520. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
265 tis. €
Za rok
×42,8
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+23 %2016×19,52017−97 %2018×79,92019−68 %2020−40 %2021−98 %2022×22,82023−13 %2024−54 %2025×42,8
  • Najlepší rok
    2018, ×79,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,0 %
    −90,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby265 286 €6 201 €13 470 €15 453 €678 €40 590 €67 436 €209 820 €2 627 €96 330 €4 936 €4 014 €—
Výsledok hospodárenia5 955 €3 492 €−3 353 €−110 €3 303 €3 639 €728 €−5 068 €−2 237 €9 957 €−15 294 €−24 474 €−12 008 €
Aktíva spolu74 479 €92 450 €43 131 €33 157 €28 141 €51 350 €11 471 €507 €618 €1 091 €74 583 €72 442 €41 335 €
Vlastné imanie72 222 €6 267 €−47 225 €−43 873 €−43 763 €−47 066 €−50 704 €−51 431 €−46 363 €−44 127 €−54 083 €−40 289 €−15 815 €
Podané15. 1. 202612. 5. 20251. 7. 202425. 3. 202327. 6. 202217. 6. 202128. 9. 202027. 6. 20193. 4. 201828. 6. 201727. 6. 201730. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1520. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023623459
platiteľ od 17. 12. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hradište pod Vrátnom 154, 906 12 Hradište pod Vrátnom
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 52186/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hradište pod Vrátnom.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • výroba a predaj nenahratých a požičiavanie nahratých nosičov zvukových a obrazových záznamov,od 2012
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2012
  • vydavateľská činnosť,od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • vedenie účtovníctva,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 20. 3. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €20. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251520. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 15. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 3. 2024Presun sídlaHradište pod Vrátnom 154 Hradište pod Vrátnompredtým Poronda 651/40 Zavar
  3. 28. 5. 2022Presun sídlaPoronda 651/40 Zavarpredtým Tešedíkova 21 Bratislava
  4. 28. 5. 2022Nový spoločníkMgr. Nina Cohen, podiel 100 %
  5. 12. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Nina Cohen
  6. 17. 12. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023623459
  7. 18. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46801928

NANOTECH N1 s. r. o. – tržby 265 tis. € – IČO 46801928