SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46809805

MZ Trading Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2012

predtým London s.r.o.

IČO
46809805
DIČ
2023585927
Sídlo
Košická 24/1, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľZoltán Ferenc Takács

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MZ Trading Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 28. 8. 2012. Vo vedení firmy: Zoltán Ferenc Takács. V roku 2025 mala firma tržby 919 € a stratu 440 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať90. z 92 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
919 €
Za rok
+15 %
0100 tis.200 tis.2014—2015×58,82016−24 %2017−98 %2018×1712019+113 %2024−100 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2018, ×171

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,1 %
    −88,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    −87,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby919 €796 €————167 176 €78 305 €458 €29 650 €39 188 €667 €—
Výsledok hospodárenia−440 €944 843 €−2 306 €477 267 €283 684 €94 795 €152 472 €67 273 €−8 943 €5 824 €1 175 €−1 743 €−126 €
Aktíva spolu564 938 €1 075 997 €984 689 €724 913 €91 126 €232 417 €255 909 €111 367 €40 871 €45 429 €39 364 €15 910 €16 638 €
Vlastné imanie561 630 €1 069 740 €———129 383 €176 249 €83 777 €16 504 €10 447 €4 306 €3 132 €4 874 €
Podané28. 3. 202628. 3. 202529. 3. 20248. 11. 20238. 9. 202221. 6. 202125. 5. 202019. 3. 201912. 3. 201829. 3. 201718. 3. 201610. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
90. z 92 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023585927
platiteľ od 28. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 24/1, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 32476/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46450 Veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
London s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • počítačove službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46450), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202590. z 92
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

29 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 29.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2025Nový spoločníkZoltán Ferenc Takács, podiel 100 %
  3. 28. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023585927
  4. 19. 11. 2014Presun sídlaKošická 24/1 Komárnopredtým Odborárov 1320/46 Komárno
  5. 27. 3. 2013Zmena obchodného menaMZ Trading Slovakia s.r.o.predtým London s.r.o.
  6. 6. 3. 2013Nový člen vedeniaZoltán Ferenc Takács, konateľ
  7. 28. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46809805

MZ Trading Slovakia s.r.o. – tržby 919 € – IČO 46809805