SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46814213

Surani s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46814213
DIČ
2023591955
Sídlo
Gercenova 5, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJuraj Šuráni

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Surani s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 9. 2012. Vo vedení firmy: Juraj Šuráni. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+1,1 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1679. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+67 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−7 %2016−16 %2017+4 %2018+7 %2019−31 %2020+114 %2021+22 %2022−8 %2023−48 %2024+123 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2024, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,5 %
    +39,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,1 %
    +46,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    55,8 %
    +42,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,2 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby47 651 €47 122 €21 129 €40 795 €44 417 €36 557 €17 076 €24 823 €23 201 €22 361 €26 585 €28 469 €—
Výsledok hospodárenia20 721 €1 938 €76 €104 €182 €145 €16 €−434 €1 474 €1 803 €1 813 €1 632 €17 €
Aktíva spolu37 131 €14 567 €12 218 €12 144 €12 006 €11 479 €11 320 €11 407 €12 301 €10 904 €9 518 €7 092 €5 201 €
Vlastné imanie34 474 €13 752 €11 813 €11 737 €11 633 €11 450 €11 305 €11 289 €11 722 €10 247 €8 444 €6 632 €5 196 €
Podané13. 3. 202617. 6. 202524. 6. 202422. 3. 202328. 6. 202229. 6. 202119. 7. 20201. 7. 201929. 6. 201824. 5. 201731. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1679. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gercenova 5, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 83793/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251679. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 11. 2017Nový spoločníkJuraj Šuráni, podiel 100 %
  3. 6. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46814213

Surani s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 46814213