SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46825720

Glomitech, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým Askella, s.r.o.

IČO
46825720
DIČ
2023601976
Sídlo
Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľOndrej Mikla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Glomitech, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 15. 9. 2012. Vo vedení firmy: Ondrej Mikla. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € (−25,9 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať940. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2014
−81 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+265 %2016−70 %2017−10 %2018+20 %2019−46 %2020−28 %2021+184 %2023−88 %2024+64 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +265 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -96,8 %
    −103,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -48,9 %
    −57,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    132,8 %
    +37,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202120202019201820172016201520142013
Tržby11 112 €15 000 €9 126 €75 885 €26 725 €37 250 €68 468 €56 923 €63 329 €210 803 €57 682 €—
Výsledok hospodárenia−10 760 €1 018 €−37 586 €1 217 €195 €1 982 €−4 490 €383 €4 986 €5 918 €−771 €—
Aktíva spolu22 012 €12 413 €12 498 €44 581 €62 332 €42 757 €33 355 €51 866 €37 698 €70 678 €5 178 €4 989 €
Vlastné imanie−7 228 €588 €−430 €35 510 €34 292 €34 096 €31 531 €35 985 €35 603 €10 136 €4 218 €4 989 €
Podané7. 3. 20266. 3. 20257. 3. 20243. 3. 20239. 3. 202121. 7. 202011. 3. 201923. 3. 201824. 3. 201724. 3. 201617. 2. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
940. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023601976
platiteľ od 15. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84084/B
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Askella, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 9 ukončených činností

  • finančný leasing,od 2012
  • faktoring a forfaiting,od 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • vydavateľská činnosť,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025940. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

287 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 287.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2023Nový spoločníkOndrej Mikla, podiel 100 %
  3. 30. 12. 2020Presun sídlaTomášikova 1973/32 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Tomášikova 1983/32 Bratislava - mestská časť Ružinov
  4. 8. 12. 2020Presun sídlaTomášikova 1983/32 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Mliekárenská 8 Bratislava
  5. 12. 2. 2015Zmena obchodného menaGlomitech, s.r.o.predtým Askella, s.r.o.
  6. 12. 2. 2015Presun sídlaMliekárenská 8 Bratislavapredtým Zámocká 3 Bratislava
  7. 21. 1. 2015Nový člen vedeniaOndrej Mikla, konateľ
  8. 15. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023601976
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46825720

Glomitech, s.r.o. – tržby 11 tis. € – IČO 46825720