SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46828010

LVS Company s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým Betelgeuze group s. r. o.

IČO
46828010
DIČ
2023631445
Sídlo
Mickiewiczova 16, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľVitalii Liubimov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LVS Company s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 5. 10. 2012. Vo vedení firmy: Vitalii Liubimov. V roku 2025 mala firma tržby 104 tis. € (−11,5 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1112. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
104 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2015
−5 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+202 %2017−10 %2018+58 %2019−1 %2020−90 %2021+188 %2022−21 %2023−33 %2024+66 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +202 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,3 %
    +4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,0 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,7 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,1 %
    +8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby104 239 €117 790 €70 785 €106 431 €134 292 €46 642 €464 187 €468 787 €295 975 €329 878 €109 411 €—
Výsledok hospodárenia13 855 €10 936 €17 167 €23 054 €10 786 €2 593 €28 595 €34 130 €36 358 €26 513 €24 702 €—
Aktíva spolu129 215 €93 966 €127 057 €107 580 €52 021 €40 441 €66 383 €84 192 €178 074 €280 877 €156 489 €5 000 €
Vlastné imanie81 298 €67 443 €56 507 €39 340 €16 286 €8 093 €34 095 €39 630 €41 858 €32 013 €29 702 €5 000 €
Podané29. 3. 202619. 3. 202514. 3. 20245. 3. 202324. 2. 202222. 3. 20217. 2. 20201. 3. 201916. 2. 201815. 3. 201718. 2. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1112. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023631445
platiteľ od 2. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mickiewiczova 16, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84604/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Betelgeuze group s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctva,od 2012
  • poskytovanie sociálnych služieb,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • vydavateľská činnosť,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251112. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

82 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 82.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 8. 2022Nový spoločníkVitalii Liubimov, podiel 100 %
  3. 30. 3. 2016Presun sídlaMickiewiczova 16 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Cukrová 14 Bratislava
  4. 20. 5. 2015Nový člen vedeniaVitalii Liubimov, konateľ
  5. 2. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023631445
  6. 20. 3. 2015Zmena obchodného menaLVS Company s.r.o.predtým Betelgeuze group s. r. o.
  7. 20. 3. 2015Presun sídlaCukrová 14 Bratislavapredtým Astrová 12 Bratislava
  8. 5. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46828010

LVS Company s.r.o. – tržby 104 tis. € – IČO 46828010