SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46828532

co-maxx, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012
IČO
46828532
DIČ
2023596619
Sídlo
Soblahovská 1114/57, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMarek Kaul

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

co-maxx, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 11. 9. 2012. Vo vedení firmy: Marek Kaul. V roku 2025 mala firma tržby 81 tis. € (+4,2 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1934. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
81 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+240 %
−50 tis.050 tis.100 tis.2013—2014−17 %2015−26 %2016+256 %2017−54 %2018strata2019—2020−3 %2021−3 %2022−0 %2023−4 %2024+4 %2025+4 %
  • Stratové roky
    1 z 13
  • Najlepší rok
    2016, +256 %
  • Najslabší rok
    2018, strata 39 €

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,1 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    85,4 %
    +10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    71,3 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,4 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby81 082 €77 848 €74 852 €77 841 €78 202 €80 523 €83 225 €−39 €24 040 €52 155 €14 660 €19 863 €23 831 €
Výsledok hospodárenia34 966 €31 749 €28 821 €29 742 €33 446 €47 811 €54 159 €−10 376 €4 950 €23 639 €9 567 €15 432 €20 471 €
Aktíva spolu49 028 €52 110 €41 507 €64 225 €90 525 €62 259 €77 828 €60 177 €70 327 €82 817 €57 026 €47 460 €41 488 €
Vlastné imanie40 966 €42 565 €34 821 €54 634 €83 910 €53 811 €60 159 €54 534 €69 860 €64 910 €57 026 €47 460 €39 388 €
Podané24. 4. 202615. 4. 202531. 3. 202431. 3. 202331. 3. 202228. 3. 202115. 6. 202021. 3. 201919. 3. 201831. 3. 201728. 3. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1934. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023596619
platiteľ od 21. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Soblahovská 1114/57, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26885/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251934. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 4. 2022Nový spoločníkMarek Kaul, podiel 100 %
  3. 11. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46828532

co-maxx, s. r. o. – tržby 81 tis. € – IČO 46828532