SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46831312

Apartmány BS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012

predtým MACs, s.r.o.

IČO
46831312
DIČ
2023640113
Sídlo
Mostová 1, 010 04 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Polkoráb

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Apartmány BS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 7. 11. 2012. Vo vedení firmy: Branislav Polkoráb. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−2,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1757. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−2 %
010 tis.20 tis.2013—2014+90 %2015−60 %2016−48 %2017−75 %2018−88 %2022×704,42023−3 %2024+25 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2022, ×704,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,4 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,5 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 273 €18 725 €14 973 €15 496 €———22 €176 €700 €1 344 €3 385 €1 782 €
Výsledok hospodárenia3 368 €3 525 €2 906 €711 €−307 €−295 €−283 €−563 €−2 045 €−1 700 €−648 €−1 250 €−961 €
Aktíva spolu12 246 €9 304 €6 292 €2 599 €438 €245 €539 €823 €4 904 €4 414 €5 140 €6 909 €6 084 €
Vlastné imanie10 447 €7 079 €3 554 €649 €−62 €245 €539 €823 €1 386 €1 431 €3 130 €3 778 €5 029 €
Podané21. 3. 202625. 3. 202522. 3. 202424. 3. 202322. 3. 202218. 3. 20218. 3. 202027. 3. 201916. 3. 201826. 6. 201710. 3. 20168. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1757. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023640113
platiteľ od 13. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mostová 1, 010 04 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 11. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76412/L
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MACs, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2022
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251757. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 1. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023640113
  3. 3. 6. 2022Zmena obchodného menaApartmány BS, s. r. o.predtým MACs, s.r.o.
  4. 3. 6. 2022Presun sídlaMostová 1 Žilinapredtým Pusté 861 Rosina
  5. 3. 6. 2022Nový spoločníkIng. Branislav Polkoráb, podiel 100 %
  6. 16. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Branislav Polkoráb, konateľ
  7. 14. 3. 2019Presun sídlaPusté 861 Rosinapredtým Silvánska 17 Bratislava
  8. 7. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46831312

Apartmány BS, s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 46831312