SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46832149

exNOVO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46832149
DIČ
2023614362
Sídlo
Námestie SNP 478/19, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMUDr. Dagmar Szakácsová+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

exNOVO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 28. 9. 2012. Vo vedení firmy: Dagmar Szakácsová a Michal Szakács. V roku 2025 mala firma tržby 264 tis. € (−27,4 %) a zisk 7 tis. €.

1/2

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
264 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2013
+424 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+229 %2015+39 %2016+34 %2017+21 %2018+8 %2019−9 %2020−22 %2021+4 %2022+36 %2023−10 %2024+1 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +229 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,5 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,3 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby263 557 €363 113 €360 737 €401 438 €295 969 €284 251 €365 783 €401 365 €372 300 €307 538 €229 218 €165 321 €50 263 €
Výsledok hospodárenia7 000 €906 €8 106 €−19 199 €6 998 €5 940 €−18 411 €−5 626 €9 839 €43 549 €3 256 €−47 756 €−72 973 €
Aktíva spolu464 780 €474 846 €139 322 €136 594 €142 631 €119 253 €134 353 €125 102 €160 041 €138 917 €92 793 €97 894 €—
Vlastné imanie82 477 €66 477 €66 528 €58 422 €77 622 €70 624 €64 684 €−62 359 €−56 734 €−66 573 €−113 438 €−115 729 €—
Podané29. 6. 202624. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202318. 7. 202228. 6. 202118. 9. 202028. 6. 201930. 6. 201827. 3. 201731. 3. 201614. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
906. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023614362
platiteľ od 26. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie SNP 478/19, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84432/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Záložné práva

4 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 6 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,od 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 10. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025906. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2025Nový člen vedeniaMichal Szakács, konateľ
  3. 20. 8. 2024Záložné právoveriteľ: Tatra-Leasing
  4. 30. 7. 2024Nový spoločníkFilifeli, s. r. o., podiel 42,5 %
  5. 30. 7. 2024Nový spoločníkMUDr. Dagmar Szakácsová, podiel 42,5 %
  6. 30. 7. 2024Nový spoločníkDagmara Szakácsová, podiel 15 %
  7. 22. 7. 2024Nový člen vedeniaMUDr. Dagmar Szakácsová, konateľ
  8. 6. 6. 2020Presun sídlaNámestie SNP 478/19 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Laurinská 18 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46832149

exNOVO s. r. o. – tržby 264 tis. € – IČO 46832149