SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46833153

LUPO TRADING s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46833153
DIČ
2023600139
Sídlo
Hálkova 11, 831 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Šaradín

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUPO TRADING s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 9. 2012. Vo vedení firmy: Peter Šaradín. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4182. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2014
−94 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015×36,42016−83 %2021−99 %2022−51 %2023−14 %2024+42 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2015, ×36,4

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -6,7 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,5 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 057 €1 700 €1 200 €1 400 €2 880 €————209 747 €1 218 825 €33 459 €
Výsledok hospodárenia−2 401 €−4 522 €229 €37 389 €−5 926 €−12 172 €−14 570 €−50 396 €−30 231 €−46 983 €−11 041 €366 €
Aktíva spolu37 058 €39 483 €44 481 €44 000 €25 413 €20 954 €40 860 €46 251 €75 046 €73 225 €38 262 €64 888 €
Vlastné imanie35 695 €38 096 €42 618 €42 389 €−926 €−160 019 €−147 847 €−133 277 €−82 881 €−52 651 €−5 698 €5 373 €
Podané11. 3. 20264. 6. 202513. 6. 202413. 3. 202310. 6. 20229. 3. 202114. 9. 202013. 6. 201914. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4182. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023600139
platiteľ od 9. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hálkova 11, 831 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84117/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavieb,od 2012
  • administratívne práce,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 12. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254182. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 1. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023600139
  3. 17. 5. 2022Nový spoločníkPeter Šaradín, podiel 100 %
  4. 18. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46833153

LUPO TRADING s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 46833153