SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46839267

MMPR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012

predtým MMPR s.r.o.

IČO
46839267
DIČ
2023608752
Sídlo
Jaltská 771/5, 040 22 Košice
firmy v okolí

KonateľMaroš Lesičko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MMPR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 29. 9. 2012. Vo vedení firmy: Maroš Lesičko. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+2,9 %) a zisk 691 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1956. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+172 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+155 %2016−52 %2017+50 %2018+16 %2019−32 %2020−36 %2021+57 %2022+19 %2023−13 %2024+77 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2015, +155 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby50 024 €48 591 €27 522 €31 773 €26 791 €17 062 €26 834 €39 559 €33 975 €22 712 €46 948 €18 388 €—
Výsledok hospodárenia691 €237 €−11 051 €−819 €−430 €−10 591 €−22 384 €−1 572 €−449 €−427 €146 €1 083 €132 €
Aktíva spolu4 115 €331 €775 €2 806 €2 537 €4 842 €3 166 €9 506 €15 005 €9 243 €45 260 €20 703 €6 354 €
Vlastné imanie−40 435 €−41 125 €−41 361 €−30 311 €−29 492 €−29 062 €−18 471 €3 913 €5 485 €5 934 €6 361 €6 215 €5 132 €
Podané30. 6. 20261. 3. 202521. 2. 202411. 3. 202316. 2. 202219. 2. 202127. 2. 202018. 2. 201925. 2. 201822. 2. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1956. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023608752
platiteľ od 23. 2. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jaltská 771/5, 040 22 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30739/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MMPR s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2012
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2012
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
149 zmlúv
spolu 18 tis. € · posledná 1. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec BukovecZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva450 €1. 4. 2026
  • Obec NováčanyZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva č.2/202640 €16. 2. 2026
  • Obec ZbudzaZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva č. 2/2026—13. 2. 2026
  • Obec Vyšná Hutka Zmluva o spolupráci pri zbere použitého šactstva40 €9. 2. 2026
  • Mesto StrážskeZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva —9. 2. 2026
  • Obec Nižná HutkaZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva40 €5. 2. 2026
  • Mesto MichalovceZmluva o spolupráci pri zbere použitého šatstva—30. 1. 2026
  • Obec ParchovanyDodatok č. 1 k Zmluve o spolupráci pri zbere použitého šatstva—13. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251956. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 2. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023608752
  3. 5. 12. 2014Presun sídlaJaltská 771/5 Košicepredtým Rosná 1511/1 Košice-Juh
  4. 5. 12. 2014Nový spoločníkMaroš Lesičko, podiel 100 %
  5. 19. 11. 2014Nový člen vedeniaMaroš Lesičko, konateľ
  6. 29. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46839267

MMPR, s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 46839267