SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46844341

SHARKAM B&B CATERING s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým BEACH CLUB s. r. o.

IČO
46844341
DIČ
2023603373
Sídlo
Krokusová 20243/3, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAndrej Bruna+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SHARKAM B&B CATERING s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 9. 2012. Vo vedení firmy: Andrej Bruna a Pavol Bankovich. V roku 2025 mala firma tržby 5,3 mil. € (+57,7 %) a zisk 924 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 120 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,3 mil. €
Za rok
+58 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014×25,92015−100 %2017×47002019×374,32020−56 %2021+30 %2022+277 %2023−35 %2024+39 %2025+58 %
  • Najlepší rok
    2017, ×4700

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,3 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    74,8 %
    +33,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    56,4 %
    +25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 336 799 €3 384 052 €2 438 014 €3 757 856 €996 611 €765 375 €1 759 316 €—4 700 €—1 €4 550 €176 €
Výsledok hospodárenia924 387 €357 528 €217 941 €656 867 €96 916 €−9 575 €59 122 €−456 €3 282 €−1 221 €−1 091 €3 444 €−4 216 €
Aktíva spolu1 639 481 €1 159 870 €947 499 €1 048 886 €328 006 €181 483 €348 670 €3 313 €8 969 €9 247 €10 468 €12 480 €7 155 €
Vlastné imanie1 235 944 €864 057 €679 529 €676 642 €149 775 €52 860 €62 435 €3 313 €3 769 €487 €1 708 €2 799 €−645 €
Podané30. 9. 202619. 9. 202530. 4. 202413. 7. 20231. 7. 202217. 2. 202231. 8. 202113. 2. 201919. 2. 201828. 2. 20172. 3. 201618. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 120 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
290 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023603373
platiteľ od 10. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krokusová 20243/3, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84253/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56210 Dodávka jedál
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BEACH CLUB s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,od 2012
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,od 2012
  • prevádzkovanie výdajne stravy,od 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • výroba potravinárskych výrobkovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Dodávka jedál — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 3 mil. € · posledná 10. 6. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 120
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (dodávka jedál).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 9. 2026 · 13 záznamov

  1. 30. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Bruna
  3. 24. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodPavol Bankovich
  4. 4. 9. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodAndrej Bruna
  5. 9. 2. 2023Nový spoločníkAndrej Bruna, podiel 50 %
  6. 9. 2. 2023Nový spoločníkPavol Bankovich, podiel 50 %
  7. 3. 2. 2023Nový člen vedeniaPavol Bankovich, konateľ
  8. 21. 4. 2022Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Bruna
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia dodávka jedál s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46844341

SHARKAM B&B CATERING s.r.o. – tržby 5,3 mil. € – IČO 46844341