SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46845658

CONSULTING M, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svederník · od 2012
IČO
46845658
DIČ
2023615088
Sídlo
Marček 98, 013 32 Svederník
firmy v okolí

KonateľMUDr. Zuzana Mikulová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CONSULTING M, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svederník, v registri od 3. 10. 2012. Vo vedení firmy: Zuzana Mikulová a Roland Mikula. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+3,2 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4659. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2013
+84 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−7 %2015+106 %2016+17 %2017+72 %2018−56 %2019+32 %2020−60 %2021+197 %2022+3 %2023−51 %2024+31 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2021, +197 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,4 %
    +10,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,7 %
    +7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,3 %
    +7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,9 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby61 172 €59 272 €45 097 €91 140 €88 084 €29 624 €74 875 €56 690 €128 419 €74 570 €63 512 €30 762 €33 190 €
Výsledok hospodárenia14 287 €7 658 €8 302 €36 582 €27 531 €−6 764 €23 676 €17 348 €34 889 €12 316 €1 064 €8 036 €5 773 €
Aktíva spolu74 120 €64 376 €43 218 €109 311 €77 292 €36 579 €45 770 €36 284 €55 235 €23 929 €22 497 €21 262 €11 539 €
Vlastné imanie49 757 €36 070 €28 411 €98 510 €61 928 €34 397 €41 161 €34 485 €46 405 €17 316 €6 064 €17 056 €9 020 €
Podané26. 3. 202623. 3. 20252. 4. 20242. 4. 202321. 3. 202230. 3. 202117. 7. 202029. 3. 20191. 4. 201830. 6. 201730. 6. 20161. 7. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4659. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023615088
platiteľ od 21. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Marček 98, 013 32 Svederník
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 57488/L
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svederník.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazykod 2012
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazykod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254659. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2022Nový spoločníkMUDr. Zuzana Mikulová, podiel 50 %
  3. 27. 7. 2022Nový spoločníkIng. Roland Mikula, podiel 50 %
  4. 21. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023615088
  5. 3. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46845658

CONSULTING M, s.r.o. – tržby 61 tis. € – IČO 46845658