SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46846476

Tap Home, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46846476
DIČ
2023615220
Sídlo
Odborárska 10585/21, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Kališ+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tap Home, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 25. 9. 2012. Vo vedení firmy: Martin Kališ, Samo Jurdík a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (+2,6 %) a stratu 100 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 73 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
+3 %
Od 2013
+7608 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+221 %2015−9 %2016+253 %2017+45 %2018+86 %2019+19 %2020+35 %2021+31 %2022+28 %2023−8 %2024+10 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2016, +253 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,2 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -42,2 %
    −38,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,2 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,9 %
    +10,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 396 788 €1 360 995 €1 239 767 €1 349 677 €1 057 490 €810 091 €602 114 €504 021 €270 368 €186 174 €52 768 €58 090 €18 121 €
Výsledok hospodárenia−100 023 €−12 396 €−1 637 €24 282 €125 445 €62 620 €−91 796 €−17 917 €−127 939 €−19 622 €−75 792 €−66 672 €−12 140 €
Aktíva spolu656 750 €720 872 €787 855 €901 647 €640 978 €469 887 €293 460 €267 884 €203 148 €170 240 €82 045 €88 006 €62 475 €
Vlastné imanie237 116 €337 139 €349 535 €351 172 €326 890 €201 445 €138 824 €230 621 €−287 592 €−159 653 €−140 032 €−64 240 €2 432 €
Podané31. 3. 202630. 3. 202531. 3. 202430. 3. 202329. 6. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201729. 6. 201624. 6. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023615220
platiteľ od 24. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odborárska 10585/21, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84286/B
Základné imanie
63 622 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26309 Výroba ostatných komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 50 tis. € · posledná 22. 3. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26309), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Nový spoločníkIng. Martin Kališ, podiel 76,4 %
  3. 5. 4. 2023Nový spoločníkSamo Jurdík, podiel 15,8 %
  4. 5. 4. 2023Nový spoločníkMichal Dobrodenka, podiel 7,8 %
  5. 27. 2. 2021Presun sídlaOdborárska 10585/21 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Tomašikova 64 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  6. 9. 9. 2017Presun sídlaTomašikova 64 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Vajnorská 100/A Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  7. 8. 11. 2016Presun sídlaVajnorská 100/A Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Budovateľská 1062/19 Bratislava
  8. 8. 10. 2016Nový člen vedeniaMichal Dobrodenka, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46846476

Tap Home, s. r. o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 46846476