SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46863192

GOBOEXPORT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Lúka · od 2012
IČO
46863192
DIČ
2023624999
Sídlo
MDD 38, 962 31 Veľká Lúka
firmy v okolí

KonateľIvan Žember+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GOBOEXPORT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Lúka, v registri od 19. 10. 2012. Vo vedení firmy: Ivan Žember a Vlasta Žemberová. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € (+29,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2407. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
+29 %
Od 2014
+27 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−22 %2016−2 %2017+50 %2018+21 %2019−15 %2020+9 %2021−73 %2022+171 %2023+24 %2024−16 %2025+29 %
  • Najlepší rok
    2022, +171 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,3 %
    +3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,8 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby41 870 €32 430 €38 478 €31 010 €11 460 €41 990 €38 490 €45 267 €37 485 €25 070 €25 654 €32 940 €—
Výsledok hospodárenia4 725 €2 440 €2 067 €1 176 €554 €2 784 €3 097 €2 134 €594 €795 €1 754 €1 869 €82 €
Aktíva spolu126 571 €121 702 €117 252 €115 033 €113 742 €113 747 €110 794 €107 689 €105 554 €104 960 €104 180 €102 467 €100 107 €
Vlastné imanie124 051 €119 327 €116 887 €114 820 €113 644 €113 090 €110 306 €107 209 €105 074 €104 480 €103 685 €101 932 €100 082 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202026. 6. 20192. 7. 201829. 6. 201728. 6. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2407. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
525 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
MDD 38, 962 31 Veľká Lúka
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 23147/S
Základné imanie
100 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Lúka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadeníod 2012
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252407. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 7. 2013Nový člen vedeniaVlasta Žemberová, konateľ
  3. 19. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46863192

GOBOEXPORT s.r.o. – tržby 42 tis. € – IČO 46863192