SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46867147

LEBRAKO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012
IČO
46867147
DIČ
2023627276
Sídlo
Žabinská 325/38, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Jančuška

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEBRAKO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 23. 10. 2012. Vo vedení firmy: Branislav Jančuška. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−20,8 %) a stratu 478 €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−21 %
010 tis.20 tis.2014—2018×168,62019+143 %2020−17 %2021+14 %2022+2 %2023+22 %2024+17 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2018, ×168,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,1 %
    −18,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby15 574 €19 668 €16 794 €13 797 €13 465 €11 835 €14 312 €5 900 €———35 €—
Výsledok hospodárenia−478 €3 040 €−1 094 €730 €861 €905 €−201 €418 €−480 €−480 €−480 €−481 €2 €
Aktíva spolu8 324 €8 765 €5 291 €6 440 €5 943 €4 703 €3 774 €4 152 €3 539 €4 019 €4 499 €4 979 €4 980 €
Vlastné imanie7 240 €7 718 €4 678 €5 771 €5 042 €4 181 €3 275 €3 477 €3 059 €3 539 €4 019 €4 499 €4 980 €
Podané30. 6. 20267. 6. 20258. 6. 202415. 5. 202326. 6. 202226. 6. 202127. 10. 202025. 6. 201928. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201625. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2870. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žabinská 325/38, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 27126/R
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2012
  • Vedenie účtovníctvaod 2012
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2012
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2012
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252870. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2019Presun sídlaŽabinská 325/38 Trenčínpredtým Trenčianska 869/70 Nová Dubnica
  3. 23. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46867147

LEBRAKO s. r. o. – tržby 16 tis. € – IČO 46867147