SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46879480

Centurion Media Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46879480
DIČ
2023629267
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľSerhii Horbach

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Centurion Media Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 25. 10. 2012. Vo vedení firmy: Serhii Horbach. V roku 2025 mala firma tržby 203 tis. € (−13,5 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať407. z 2 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
203 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
+31 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+30 %2016+14 %2017+20 %2018−9 %2019+21 %2020+15 %2021+6 %2022−9 %2023−16 %2024−17 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,6 %
    −5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -41,9 %
    −23,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -29,6 %
    −14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,2 %
    +14,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby203 319 €235 183 €282 750 €334 730 €368 105 €348 844 €303 125 €250 046 €275 544 €230 229 €201 435 €154 969 €—
Výsledok hospodárenia−25 653 €−15 807 €7 968 €32 698 €68 966 €53 209 €24 548 €21 228 €49 034 €29 295 €46 829 €46 466 €63 122 €
Aktíva spolu86 588 €101 764 €143 810 €184 051 €123 900 €102 751 €69 575 €46 736 €96 421 €104 395 €105 645 €53 624 €85 920 €
Vlastné imanie61 287 €86 939 €102 746 €101 178 €74 466 €58 709 €30 048 €18 998 €46 804 €34 795 €52 329 €51 966 €79 099 €
Podané9. 3. 20266. 3. 20257. 3. 202423. 3. 202314. 3. 202211. 3. 202128. 2. 202018. 11. 201918. 11. 201921. 2. 201731. 3. 201628. 6. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
407. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023629267
platiteľ od 28. 11. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 84902/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • prevádzkovanie strelnice,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025407. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 286 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 286.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2017Presun sídlaRačianska 88 B Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Jána Poničana 3 Bratislava
  3. 13. 12. 2017Nový spoločníkSerhii Horbach, podiel 80 %
  4. 13. 12. 2017Nový spoločníkIurii Didenko, podiel 20 %
  5. 20. 9. 2015Presun sídlaJána Poničana 3 Bratislavapredtým Pekná 34 Ivanka pri Dunaji
  6. 15. 12. 2013Presun sídlaPekná 34 Ivanka pri Dunajipredtým Špitálska 53 Bratislava
  7. 28. 11. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023629267
  8. 25. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46879480

Centurion Media Group s.r.o. – tržby 203 tis. € – IČO 46879480