SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46886508

NAVOZ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2012
IČO
46886508
DIČ
2023641037
Sídlo
F. Malovaného 1638/1, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľLýdia Boškovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NAVOZ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 23. 11. 2012. Vo vedení firmy: Lýdia Boškovičová. V roku 2025 mala firma tržby 508 tis. € (+48,8 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať902. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
508 tis. €
Za rok
+49 %
Od 2015
+65 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+15 %2017+14 %2018+23 %2019−20 %2020−7 %2021+7 %2022+29 %2023−14 %2024−22 %2025+49 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2025, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,2 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    117,0 %
    −1,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby508 240 €341 625 €436 855 €507 619 €393 519 €369 093 €395 345 €495 586 €402 711 €352 837 €307 287 €——
Výsledok hospodárenia−3 578 €−7 023 €−261 €6 259 €−34 154 €1 120 €−188 €1 782 €−834 €15 416 €6 932 €−5 283 €—
Aktíva spolu164 729 €134 446 €165 497 €157 443 €143 541 €129 493 €136 782 €168 056 €173 651 €122 457 €114 537 €53 697 €5 000 €
Vlastné imanie−28 086 €−24 508 €−17 486 €−17 225 €−23 484 €10 670 €11 650 €23 013 €21 231 €22 065 €6 649 €−283 €5 000 €
Podané27. 5. 202624. 3. 20258. 3. 20243. 2. 202318. 6. 202214. 6. 20213. 10. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201729. 6. 201719. 5. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
902. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023641037
platiteľ od 1. 8. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
F. Malovaného 1638/1, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99106/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby s poskytovaníím prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2012
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2012
  • Skladovanieod 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Vedenie účtovníctvaod 2012
  • Finančný leasingod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025902. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 10. 2020Presun sídlaF. Malovaného 1638/1 Malackypredtým Na Majeri 5300/12 Malacky
  3. 1. 8. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023641037
  4. 8. 5. 2014Presun sídlaNa Majeri 5300/12 Malackypredtým 446 Svinná
  5. 8. 5. 2014Nový spoločníkLýdia Boškovičová, podiel 100 %
  6. 27. 3. 2014Nový člen vedeniaLýdia Boškovičová, konateľ
  7. 23. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46886508

NAVOZ, s. r. o. – tržby 508 tis. € – IČO 46886508