SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46887482

3 Balance Academy, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým Liečivé šperky s. r. o.

IČO
46887482
DIČ
2023632721
Sídlo
Azalková 770/6, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľLenka Madudová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3 Balance Academy, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 11. 2012. Vo vedení firmy: Lenka Madudová. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (+83,5 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať143. z 415 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
+83 %
Od 2014
+47 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−43 %2016+40 %2017−40 %2018−82 %2019+46 %2020+114 %2021+59 %2022+75 %2023−22 %2024+38 %2025+83 %
  • Najlepší rok
    2020, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,0 %
    +6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,3 %
    +9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    33,3 %
    +12,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,4 %
    −16,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby43 598 €23 762 €17 216 €22 153 €12 638 €7 934 €3 700 €2 531 €14 298 €23 749 €16 956 €29 570 €
Výsledok hospodárenia17 892 €8 290 €1 348 €7 656 €3 467 €2 990 €516 €144 €−583 €−2 558 €140 €1 603 €
Aktíva spolu53 687 €40 102 €32 765 €23 041 €15 012 €7 164 €2 865 €3 053 €3 640 €5 200 €5 981 €7 155 €
Vlastné imanie44 359 €26 467 €18 177 €16 829 €9 173 €5 705 €2 715 €2 199 €2 055 €2 638 €5 196 €5 057 €
Podané11. 3. 20262. 6. 202513. 5. 202431. 1. 202326. 5. 202226. 4. 202119. 2. 202019. 2. 201919. 6. 201822. 2. 20172. 3. 201626. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
143. z 415 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023632721
platiteľ od 18. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 2 e-maily · 3 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Azalková 770/6, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 85303/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
32130 Výroba bižutérie a podobných predmetov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Liečivé šperky s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • vydavateľská činnosť,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba bižutérie a podobných predmetov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 32130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025143. z 415
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba bižutérie a podobných predmetov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2022Nový spoločníkLenka Madudová, podiel 100 %
  3. 13. 2. 2017Nový člen vedeniaLenka Madudová, konateľ
  4. 31. 7. 2015Zmena obchodného mena3 Balance Academy, s. r. o.predtým Liečivé šperky s. r. o.
  5. 18. 3. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023632721
  6. 10. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba bižutérie a podobných predmetov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46887482

3 Balance Academy, s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 46887482