SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46899600

ALL - INN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46899600
DIČ
2023636626
Sídlo
Červená 488/4, 010 03 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Sládek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALL - INN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 15. 11. 2012. Vo vedení firmy: Martin Sládek a Eva Sečová. V roku 2025 mala firma tržby 2,2 mil. € (−3,9 %) a stratu 160 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať317. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,2 mil. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+9400 %
02 mil.4 mil.2013—2014+52 %2015×18,22016+131 %2017+24 %2018+29 %2019−5 %2020−6 %2021+31 %2022+3 %2023+4 %2024−23 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2015, ×18,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,1 %
    −7,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -29,6 %
    −30,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,4 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,2 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 249 681 €2 340 755 €3 033 748 €2 923 350 €2 845 844 €2 170 251 €2 309 201 €2 423 953 €1 880 934 €1 517 340 €655 693 €36 009 €23 682 €
Výsledok hospodárenia−160 499 €2 622 €771 €−3 209 €6 254 €29 760 €19 224 €−73 597 €54 869 €11 485 €15 572 €−448 845 €445 441 €
Aktíva spolu2 488 427 €3 027 043 €1 768 074 €1 467 817 €1 785 797 €1 459 695 €1 583 679 €1 895 455 €1 451 716 €1 152 879 €883 106 €301 746 €480 668 €
Vlastné imanie541 590 €636 518 €637 883 €87 112 €390 321 €250 214 €220 454 €201 230 €274 827 €219 958 €8 473 €2 190 €451 034 €
Podané26. 3. 20263. 4. 202521. 3. 202428. 3. 20237. 3. 202217. 3. 20217. 11. 202118. 3. 201922. 3. 201821. 3. 201715. 3. 201631. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
317. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023636626
platiteľ od 1. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Červená 488/4, 010 03 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 57788/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2012
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • vedenie účtovníctvaod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025317. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Sládek
  3. 13. 3. 2025Nový spoločníkIng. Martin Sládek, podiel 50 %
  4. 13. 3. 2025Nový spoločníkIng. Eva Sečová, podiel 50 %
  5. 7. 2. 2023Nový člen vedeniaIng. Eva Sečová, konateľ
  6. 21. 11. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Eva Sečová
  7. 1. 1. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023636626
  8. 15. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46899600

ALL - INN s.r.o. – tržby 2,2 mil. € – IČO 46899600