SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46900993

FERDI75, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Revúca · od 2012
IČO
46900993
DIČ
2023642379
Sídlo
T. Vansovej 1358/28, 050 01 Revúca
firmy v okolí

KonateľVladimír Ferdinandy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FERDI75, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Revúca, v registri od 14. 11. 2012. Vo vedení firmy: Vladimír Ferdinandy. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4418. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
+9 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+273 %2015−42 %2016−27 %2017+49 %2018−30 %2019−10 %2020+38 %2021+39 %2022−45 %2023−42 %2024−62 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2014, +273 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 000 €2 750 €7 224 €12 503 €22 587 €16 225 €11 770 €13 012 €18 684 €12 528 €17 235 €29 727 €7 975 €
Výsledok hospodárenia2 660 €−18 387 €3 101 €1 322 €3 862 €1 465 €−2 357 €−945 €2 053 €1 670 €1 548 €922 €29 €
Aktíva spolu5 416 €3 886 €22 545 €19 192 €18 314 €15 996 €11 303 €14 658 €16 925 €13 590 €12 023 €13 581 €10 468 €
Vlastné imanie5 076 €2 416 €20 803 €17 702 €16 380 €12 518 €11 053 €13 410 €14 407 €12 353 €10 684 €9 356 €8 434 €
Podané9. 3. 202614. 3. 20259. 3. 202430. 3. 202325. 3. 202228. 3. 202128. 3. 202024. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201725. 3. 201627. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4418. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
T. Vansovej 1358/28, 050 01 Revúca
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 23257/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Revúca.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • administratívne službyod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • vykonávaie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • vedenie účtovníctvaod 2012
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254418. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46900993

FERDI75, s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 46900993