SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46901043

INKfamous s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým SYNTRUM s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
46901043
DIČ
2023646097
Sídlo
Pavlovova 1046/12, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľSamuel Potúček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INKfamous s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 1. 12. 2012. Vo vedení firmy: Samuel Potúček. V roku 2025 mala firma tržby 98 tis. € (−27,5 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1403. z 6 701 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
98 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2014
+164 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−25 %2016−11 %2017−50 %2018−39 %2019−23 %2020−12 %2021−4 %2023×18,62024+48 %2025−28 %
  • Najlepší rok
    2023, ×18,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,5 %
    −14,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby97 527 €134 605 €90 882 €—4 874 €5 074 €5 774 €7 482 €12 270 €24 470 €27 565 €36 998 €—
Výsledok hospodárenia2 485 €518 €228 €0 €−438 €683 €2 191 €−1 565 €4 453 €−333 €3 279 €2 331 €755 €
Aktíva spolu34 457 €50 538 €66 644 €7 262 €19 611 €18 902 €18 755 €16 308 €18 710 €24 400 €24 168 €25 276 €20 898 €
Vlastné imanie10 493 €8 008 €7 490 €7 262 €7 262 €18 582 €17 899 €15 708 €17 273 €12 821 €13 154 €19 646 €7 543 €
Podané2. 3. 20267. 2. 202526. 4. 202412. 3. 202327. 3. 202226. 3. 202121. 2. 202031. 3. 20191. 4. 201812. 3. 201721. 2. 20168. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1403. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023646097
platiteľ od 20. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pavlovova 1046/12, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 85470/B
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MICHALIČEK s. r. o. · SYNTRUM s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • činnosť účtovných poradcov,od 2012
  • činnosť ekonomických poradcov,od 2012
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251403. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 4. 2023Zmena obchodného menaINKfamous s. r. o.predtým MICHALIČEK s. r. o.
  3. 19. 4. 2023Presun sídlaPavlovova 1046/12 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Lotyšská 5181/24 Bratislava - mestská časť Ružinov
  4. 19. 4. 2023Nový spoločníkSamuel Potúček, podiel 100 %
  5. 27. 3. 2023Nový člen vedeniaSamuel Potúček, konateľ
  6. 26. 2. 2022Zmena obchodného menaMICHALIČEK s. r. o.predtým SYNTRUM s. r. o.
  7. 26. 2. 2022Presun sídlaLotyšská 5181/24 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým J. Stanislava 3091/15 Bratislava
  8. 20. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023646097
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46901043

INKfamous s. r. o. – tržby 98 tis. € – IČO 46901043