SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46902252

LUMTURI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2012
IČO
46902252
DIČ
2023673597
Sídlo
Poľná 4, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľBercem Demir Aydin+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUMTURI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 21. 12. 2012. Vo vedení firmy: Bercem Demir Aydin, Bayram Aydin a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 18,2 mil. € (+27,2 %) a zisk 235 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7. z 24 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18,2 mil. €
Za rok
+27 %
010 mil.20 mil.2013—2014×902015−18 %2016+7 %2017−45 %2018×8,12019×9,62020−14 %2021+225 %2022+54 %2023+68 %2024+1 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2014, ×90

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,8 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 192 000 €14 306 320 €14 122 180 €8 430 987 €5 474 056 €1 686 362 €1 956 491 €204 095 €25 310 €45 617 €42 513 €51 930 €577 €
Výsledok hospodárenia235 058 €237 000 €154 553 €424 144 €294 679 €29 410 €40 714 €−34 070 €−11 952 €−16 744 €−18 162 €−1 721 €−3 210 €
Aktíva spolu11 129 414 €9 313 145 €8 358 951 €7 315 591 €4 449 921 €2 728 321 €2 024 086 €1 292 140 €70 165 €24 677 €12 894 €8 510 €7 346 €
Vlastné imanie2 175 720 €1 940 662 €1 745 556 €1 591 004 €1 166 835 €126 141 €96 731 €56 017 €−9 912 €−14 704 €−16 122 €319 €2 040 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202527. 3. 20246. 6. 202329. 6. 202216. 3. 202111. 3. 202019. 2. 202014. 6. 201813. 6. 20179. 6. 201628. 3. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7. z 24 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
80 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023673597
platiteľ od 15. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017–2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná 4, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86198/B
Základné imanie
851 040 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4682 Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosťod 2012
  • Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Čistiace a upratovacie službyod 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 3. 9. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4682), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257. z 24
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 24 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodKemal Demir
  3. 6. 2. 2026Nový spoločníkBoran Demir, podiel 32,5 %
  4. 19. 1. 2024Presun sídlaPoľná 4 Senecpredtým Obchodná 479/1 Slovenský Grob
  5. 25. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodBoran Demir
  6. 25. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodFiliz Çoşkun
  7. 25. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodKemal Demir
  8. 24. 8. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodKemal Demir
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46902252

LUMTURI s. r. o. – tržby 18,2 mil. € – IČO 46902252