SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46907688

Technotrade group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2013
IČO
46907688
DIČ
2023714737
Sídlo
Tržničné námestie 4810, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľPéter Szemenyei

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Technotrade group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 2. 3. 2013. Vo vedení firmy: Péter Szemenyei. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (+43,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3661. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
+44 %
Od 2015
+179 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+3 %2018+129 %2019−16 %2020−35 %2021+150 %2022−55 %2023+61 %2024−18 %2025+44 %
  • Najlepší rok
    2021, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,2 %
    +27,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    +24,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,8 %
    −9,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201620152014
Tržby40 880 €28 429 €34 520 €21 462 €47 532 €18 992 €29 046 €34 670 €15 120 €14 660 €—
Výsledok hospodárenia3 778 €−5 086 €2 155 €3 299 €1 973 €176 €−76 €85 €2 158 €1 605 €—
Aktíva spolu80 385 €89 957 €105 045 €62 090 €58 387 €56 207 €67 061 €60 307 €9 310 €9 235 €5 000 €
Vlastné imanie37 907 €34 129 €41 370 €39 215 €35 917 €33 943 €33 767 €33 843 €7 152 €6 605 €5 000 €
Podané30. 6. 20264. 4. 202525. 6. 202426. 5. 202313. 6. 202219. 6. 202126. 5. 202027. 6. 201930. 6. 201731. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3661. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
426 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023714737
platiteľ od 11. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tržničné námestie 4810, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 35816/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253661. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

147 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 147.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2023Presun sídlaTržničné námestie 4810 Komárnopredtým Valchovnícka 13/a Komárno
  3. 26. 5. 2023Nový spoločníkPéter Szemenyei, podiel 100 %
  4. 11. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023714737
  5. 22. 12. 2014Nový člen vedeniaPéter Szemenyei, konateľ
  6. 15. 10. 2013Presun sídlaValchovnícka 13/a Komárnopredtým Polianky 15 Bratislava-Dúbravka
  7. 2. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46907688

Technotrade group s. r. o. – tržby 41 tis. € – IČO 46907688