SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46909460

JGV trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012
IČO
46909460
DIČ
2023652906
Sídlo
V úvoze 11, 040 12 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Bucher

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JGV trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 7. 12. 2012. Vo vedení firmy: Jaroslav Bucher. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (−27,3 %) a zisk 781 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať226. z 328 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2014
−53 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−1 %2018−3 %2019+10 %2020−23 %2021−14 %2022+58 %2023−41 %2024−3 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −6,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,6 %
    −24,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,3 %
    −18,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,1 %
    −12,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820152014
Tržby52 039 €71 540 €73 994 €124 585 €78 655 €91 189 €118 580 €107 364 €110 206 €111 602 €
Výsledok hospodárenia781 €5 733 €−4 €5 587 €638 €222 €1 081 €891 €4 591 €1 539 €
Aktíva spolu23 484 €26 319 €25 768 €28 276 €23 907 €22 138 €21 549 €18 004 €17 896 €12 856 €
Vlastné imanie21 573 €20 792 €24 768 €24 772 €19 185 €18 547 €18 326 €17 245 €11 239 €6 648 €
Podané2. 3. 202626. 3. 20259. 2. 202411. 3. 202310. 2. 20227. 2. 202125. 1. 202013. 2. 201922. 3. 201626. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
226. z 328 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023652906
platiteľ od 4. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
V úvoze 11, 040 12 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 31185/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47590 Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • výroba jednoduchých drevárenských výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2012
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 580 € · posledná 17. 11. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025226. z 328
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023652906
  3. 7. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46909460

JGV trade s.r.o. – tržby 52 tis. € – IČO 46909460