SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46910140

CAMPARIUS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým CAMINUS DESIGN s. r. o.

IČO
46910140
DIČ
2023644964
Sídlo
Budatínska 16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľZoltán Dráfi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CAMPARIUS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 23. 11. 2012. Vo vedení firmy: Zoltán Dráfi. V roku 2024 mala firma tržby 233 tis. € (−2,1 %) a zisk 169 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať15. z 139 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
233 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+55 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−16 %2015+68 %2016+3 %2017−1 %2018+34 %2019+18 %2020−26 %2021+22 %2022+47 %2023−48 %2024−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +68 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,1 %
    +30,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,1 %
    +33,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    127,3 %
    +6,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby232 997 €237 959 €453 814 €309 195 €254 140 €341 847 €290 599 €216 428 €218 276 €212 461 €126 531 €150 481 €
Výsledok hospodárenia169 €−71 151 €−12 034 €10 657 €−64 054 €−28 743 €−36 699 €−56 417 €−12 496 €−28 653 €180 €7 241 €
Aktíva spolu160 641 €216 108 €225 896 €207 768 €113 217 €148 894 €132 570 €135 066 €168 886 €86 132 €75 712 €55 324 €
Vlastné imanie−43 912 €−44 081 €27 070 €39 104 €28 447 €−157 499 €−128 756 €−92 058 €−35 641 €−23 145 €5 508 €5 327 €
Podané30. 4. 20251. 4. 202428. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202127. 3. 202026. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
15. z 139 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023644964
platiteľ od 1. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budatínska 16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 85557/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CAMINUS DESIGN s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 1. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202415. z 139
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

167 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 167.

História zmien

Posledná zmena 13. 8. 2025 · 8 záznamov

  1. 13. 8. 2025Zrušená registrácia DPH
  2. 9. 8. 2025Zmena obchodného menaCAMPARIUS s. r. o.predtým CAMINUS DESIGN s. r. o.
  3. 9. 8. 2025Presun sídlaBudatínska 16A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Pod brehmi 4 Bratislava
  4. 9. 8. 2025Nový spoločníkZoltán Dráfi, podiel 100 %
  5. 31. 7. 2025Nový člen vedeniaZoltán Dráfi, konateľ
  6. 30. 4. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  7. 1. 7. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023644964
  8. 23. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46910140

CAMPARIUS s. r. o. – tržby 233 tis. € – IČO 46910140