SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46910328

MINOPOLIS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012
IČO
46910328
DIČ
2023633557
Sídlo
Bazovského 2748/14, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Bočík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MINOPOLIS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 13. 11. 2012. Vo vedení firmy: Peter Bočík. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (+122,4 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať543. z 695 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
+122 %
Od 2014
−33 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−34 %2017+90 %2018+6 %2019−61 %2020+77 %2021−22 %2022−23 %2023+16 %2024−52 %2025+122 %
  • Najlepší rok
    2025, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,2 %
    +140,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,8 %
    +119,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,3 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby26 491 €11 909 €24 936 €21 549 €28 082 €35 837 €20 252 €52 324 €49 479 €26 053 €39 759 €—
Výsledok hospodárenia8 536 €−12 836 €566 €1 267 €814 €16 172 €273 €3 259 €5 495 €−450 €−4 480 €148 €
Aktíva spolu203 499 €207 990 €211 520 €218 720 €217 351 €32 262 €21 267 €26 779 €11 366 €6 954 €7 253 €9 912 €
Vlastné imanie23 849 €15 312 €28 147 €27 581 €26 314 €25 500 €9 328 €9 053 €5 793 €220 €669 €5 148 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202427. 6. 202330. 6. 20221. 4. 202127. 10. 202029. 6. 201924. 6. 201827. 6. 201629. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
543. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
949 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bazovského 2748/14, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 27225/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025543. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46910328

MINOPOLIS s. r. o. – tržby 26 tis. € – IČO 46910328