V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
DOSTY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Čunovo, v registri od 15. 12. 2012. Vo vedení firmy: Gabriel Bálint. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € (−41,2 %) a stratu 1 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluva za 7 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2023, ×4,6
Ukazovatele 2025
- ROE—Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 180 € | 13 920 € | 20 120 € | 4 420 € | 8 940 € | 36 115 € | 47 108 € | 44 080 € | 10 580 € | 13 425 € | 17 942 € | 8 266 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −1 299 € | 15 089 € | 8 317 € | −758 € | −4 432 € | 12 549 € | 11 642 € | 2 215 € | −946 € | 8 443 € | 15 937 € | 463 € | 2 391 € |
| Aktíva spolu | −940 € | 49 275 € | 8 314 € | −454 € | −1 477 € | 15 302 € | 28 357 € | 3 313 € | 2 639 € | 8 654 € | 17 642 € | 2 360 € | 10 478 € |
| Vlastné imanie | −1 299 € | 41 886 € | 8 317 € | −758 € | −4 432 € | 12 549 € | 22 984 € | 2 215 € | −946 € | 8 443 € | 15 937 € | 463 € | 7 391 € |
| Podané | 26. 6. 2026 | 4. 6. 2025 | 29. 6. 2024 | 29. 6. 2023 | 2. 1. 2023 | 19. 3. 2024 | 27. 6. 2020 | 8. 9. 2020 | 25. 6. 2018 | 8. 9. 2020 | 8. 9. 2020 | 20. 3. 2024 | 30. 6. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 15. 12. 2012
- 13 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86062/B
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 1 zamestnanec
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
9 zapísaných činností
- Činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii inžinier pre konštrukcie inžinierskych staviebod 2012
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
- Administratívne službyod 2012
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2012
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
- Prenájom hnuteľných vecíod 2012
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Obec ĎurčináZmluva o dielo7 tis. €14. 8. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 26. 6. 2026 · 3 záznamy
- 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 30. 7. 2022Nový spoločníkIng. Gabriel Bálint, PhD., podiel 100 %
- 15. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 26. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46915656