SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46922334

EIRENE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rozhanovce · od 2012
IČO
46922334
DIČ
2023660353
Sídlo
1. mája 183/35, 044 42 Rozhanovce
firmy v okolí

KonateľMUDr. Tomáš Gál+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EIRENE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rozhanovce, v registri od 20. 12. 2012. Vo vedení firmy: Tomáš Gál a Martin Mašlej. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (−23,1 %) a zisk 66 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1243. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
+156 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+12 %2015+3 %2016+2 %2017−6 %2018+45 %2019+55 %2020−16 %2021+13 %2022+7 %2023+41 %2024−6 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,1 %
  • Najlepší rok
    2019, +55 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    38,3 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,9 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,5 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,4 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 370 €224 027 €239 492 €170 389 €159 434 €141 205 €167 522 €107 814 €74 108 €78 698 €77 362 €75 441 €67 324 €
Výsledok hospodárenia66 052 €85 228 €115 991 €65 600 €68 320 €45 186 €69 878 €40 963 €9 158 €17 470 €17 191 €17 135 €24 153 €
Aktíva spolu281 107 €310 451 €353 171 €244 437 €265 321 €213 837 €183 456 €128 163 €93 187 €80 334 €63 679 €49 383 €34 935 €
Vlastné imanie254 571 €266 993 €281 710 €239 033 €229 346 €161 026 €115 841 €45 963 €88 873 €79 715 €62 245 €45 054 €27 919 €
Podané21. 6. 202628. 3. 202527. 6. 202428. 3. 202326. 3. 202230. 3. 202119. 3. 202025. 3. 201921. 6. 201814. 6. 201731. 3. 201616. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1243. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1. mája 183/35, 044 42 Rozhanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 43891/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rozhanovce.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • dopravná zdravotná službaod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
32 zmlúv
posledná 2. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251243. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2018Presun sídla1. mája 183/35 Rozhanovcepredtým Orechová 1901/32 Humenné
  3. 1. 5. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Tomáš Gál, konateľ
  4. 1. 5. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Martin Mašlej, konateľ
  5. 1. 5. 2018Nový spoločníkMUDr. Tomáš Gál, podiel 50 %
  6. 1. 5. 2018Nový spoločníkMUDr. Martin Mašlej, podiel 50 %
  7. 20. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46922334

EIRENE, s.r.o. – tržby 172 tis. € – IČO 46922334