SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46923152

MOZYTA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Petržalka · od 2012
IČO
46923152
DIČ
2023655711
Sídlo
Švabinského 22, 851 01 Bratislava-Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Andrej Kečkeš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MOZYTA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Petržalka, v registri od 1. 12. 2012. Vo vedení firmy: Andrej Kečkeš. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+38,9 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6954. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2014
+330 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−97 %2016×10,82017+45 %2018+84 %2019−15 %2020+104 %2021+163 %2022+7 %2023−18 %2024−5 %2025+39 %
  • Najlepší rok
    2016, ×10,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,3 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    20,5 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    108,4 %
    −28,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby48 366 €34 816 €36 516 €44 515 €41 533 €15 798 €7 755 €9 127 €4 950 €3 420 €316 €11 258 €—
Výsledok hospodárenia6 422 €5 256 €2 356 €−10 951 €1 161 €−2 566 €−6 729 €1 720 €1 813 €301 €−5 733 €2 810 €−2 950 €
Aktíva spolu31 317 €24 481 €27 019 €40 991 €34 952 €5 366 €8 562 €10 958 €8 935 €8 938 €7 296 €10 287 €17 440 €
Vlastné imanie−2 623 €−9 045 €−14 301 €−16 657 €−5 706 €−6 868 €−4 302 €2 428 €708 €−1 105 €−1 406 €4 327 €1 517 €
Podané24. 1. 202631. 1. 20259. 2. 202423. 2. 202318. 2. 202214. 2. 20218. 2. 202016. 2. 20195. 3. 201817. 3. 201725. 2. 201616. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6954. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023655711
platiteľ od 20. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Švabinského 22, 851 01 Bratislava-Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 85751/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Petržalka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2012
  • Fotografické službyod 2012
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2012
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 22. 2. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256954. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023655711
  3. 1. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46923152

MOZYTA, s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 46923152