SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46928545

COURBIS Invest s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2013
IČO
46928545
DIČ
2023681154
Sídlo
Priemyselná ulica 16, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľHervé Courbis

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

COURBIS Invest s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 8. 1. 2013. Vo vedení firmy: Hervé Courbis. V roku 2025 mala firma tržby 188 tis. € (+56,7 %) a zisk 62 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2001. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
188 tis. €
Za rok
+57 %
0100 tis.200 tis.2015—2016×5,92017×4,62018+171 %2019−1 %2020−2 %2021−15 %2022−24 %2023+0 %2024−0 %2025+57 %
  • Najlepší rok
    2016, ×5,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,0 %
    +24,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,0 %
    +12,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,3 %
    −5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby188 000 €120 000 €120 005 €120 000 €158 500 €186 000 €190 332 €192 498 €71 141 €15 498 €2 640 €
Výsledok hospodárenia61 965 €10 520 €17 834 €8 815 €50 260 €74 969 €67 158 €66 770 €8 069 €−1 097 €−11 219 €
Aktíva spolu1 259 599 €1 296 831 €1 421 433 €1 299 330 €1 359 464 €1 498 253 €1 499 049 €1 577 635 €1 967 273 €621 346 €690 221 €
Vlastné imanie386 976 €325 011 €314 491 €296 658 €287 843 €237 583 €162 614 €95 456 €28 686 €20 616 €12 901 €
Podané24. 2. 202612. 3. 202527. 3. 202428. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202130. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201816. 5. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2001. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023681154
platiteľ od 15. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná ulica 16, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 40366/T
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
  • vedenie účtovníctva,od 2013
  • administratívne služby,od 2013
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2013
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytnutia iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252001. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023681154
  3. 13. 12. 2016Presun sídlaPriemyselná ulica 16 Sereďpredtým Grösslingová 5 Bratislava
  4. 8. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46928545

COURBIS Invest s. r. o. – tržby 188 tis. € – IČO 46928545