SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46933735

MaKo Gips, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Horné Saliby · od 2012
IČO
46933735
DIČ
2023658263
Sídlo
925 03 Horné Saliby
firmy v okolí

KonateľMgr. Maroš Konečný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MaKo Gips, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Saliby, v registri od 15. 12. 2012. Vo vedení firmy: Maroš Konečný. V roku 2025 mala firma tržby 321 tis. € (−14,4 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať364. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
321 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
+99 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−7 %2016−55 %2017−1 %2018+41 %2019+36 %2020−5 %2021+182 %2022+4 %2023+4 %2024+2 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,2 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,4 %
    −4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby321 251 €375 106 €366 894 €353 032 €339 768 €120 560 €126 524 €93 234 €66 357 €67 158 €149 338 €161 405 €—
Výsledok hospodárenia1 421 €7 432 €15 519 €12 998 €10 190 €4 372 €2 553 €3 359 €6 600 €2 946 €−4 814 €−966 €492 €
Aktíva spolu108 438 €115 036 €145 754 €118 090 €77 991 €76 140 €65 032 €90 679 €72 543 €49 479 €47 949 €71 866 €61 664 €
Vlastné imanie65 690 €64 270 €56 838 €41 318 €28 320 €18 130 €13 758 €11 204 €7 870 €1 270 €−1 675 €3 139 €5 104 €
Podané12. 1. 202625. 3. 20256. 5. 202430. 3. 202325. 2. 202210. 6. 20218. 4. 202026. 5. 20192. 4. 201829. 6. 201726. 5. 201621. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
364. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023658263
platiteľ od 15. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 03 Horné Saliby
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 30654/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Horné Saliby.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri relizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 327 tis. € · posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.ZMLUVA O DIELO "REALIZÁCIA ZABEZPEČENIA STATICKEJ OCHRANY PRED RÔNTGENOVÝM ŽIARENÍM"71 tis. €19. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025364. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Maroš Konečný
  3. 15. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023658263
  4. 15. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46933735

MaKo Gips, s.r.o. – tržby 321 tis. € – IČO 46933735