SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46935533

Europacific s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46935533
DIČ
2023669571
Sídlo
Košická 35, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJin Hak Kim

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Europacific s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 12. 2012. Vo vedení firmy: Jin Hak Kim. V roku 2025 mala firma tržby 269 tis. € (+189,7 %) a zisk 53 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1680. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
269 tis. €
Za rok
+190 %
0200 tis.400 tis.2014—2015×60862016−88 %2017×7,92018−21 %2020+101 %2021×6,52022+273 %2023+52 %2024−73 %2025+190 %
  • Najlepší rok
    2015, ×6086

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,7 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,2 %
    +23,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,1 %
    +24,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,6 %
    −17,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby268 576 €92 699 €349 677 €229 888 €61 596 €9 527 €—4 741 €6 020 €759 €6 086 €1 €—
Výsledok hospodárenia52 850 €17 071 €112 073 €67 518 €31 527 €9 267 €1 118 €278 €−604 €−12 449 €313 €−1 243 €−1 639 €
Aktíva spolu175 796 €279 527 €277 154 €113 607 €112 169 €241 €1 381 €3 080 €1 761 €2 149 €3 416 €2 827 €4 092 €
Vlastné imanie169 455 €221 973 €204 902 €99 087 €31 568 €41 €−9 226 €−10 343 €−10 622 €−10 018 €2 431 €2 118 €3 361 €
Podané29. 6. 202621. 6. 20254. 3. 202424. 3. 202331. 3. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201931. 3. 201828. 3. 201726. 2. 201629. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1680. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
13 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023669571
platiteľ od 27. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 35, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 85969/B
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Služby verejných nosičov a poslovod 2012
  • Predaj leteckých prepravných služiebod 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2012
  • Skladovanieod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251680. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2025Presun sídlaKošická 35 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Plánky 2419/53 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
  3. 30. 4. 2021Presun sídlaPlánky 2419/53 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystricapredtým Kutuzovova 3 Bratislava
  4. 30. 4. 2021Nový spoločníkJin Hak Kim, podiel 100 %
  5. 23. 3. 2021Nový člen vedeniaJin Hak Kim, konateľ
  6. 27. 6. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023669571
  7. 14. 5. 2013Presun sídlaKutuzovova 3 Bratislavapredtým Ružová dolina 6 Bratislava
  8. 12. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46935533

Europacific s. r. o. – tržby 269 tis. € – IČO 46935533