SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46943129

FrequencyWaver s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46943129
DIČ
2023663422
Sídlo
Karadžičova 31, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMária Roháľová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FrequencyWaver s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 15. 12. 2012. Vo vedení firmy: Mária Roháľová. V roku 2025 mala firma tržby 232 tis. € (−33,4 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať366. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
232 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2013
−44 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−22 %2015+13 %2016+2 %2017+3 %2018+18 %2019+7 %2020+299 %2021+154 %2022−59 %2023−65 %2024−52 %2025−33 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +299 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    −12,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,8 %
    −15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,7 %
    −3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby232 398 €348 706 €719 595 €2 057 550 €4 964 453 €1 952 159 €489 296 €455 454 €385 223 €372 300 €365 251 €324 585 €417 944 €
Výsledok hospodárenia13 063 €63 210 €94 975 €800 496 €3 579 257 €1 213 264 €40 204 €−12 095 €−59 726 €−23 630 €40 127 €118 188 €−1 609 €
Aktíva spolu1 489 614 €1 646 683 €4 495 400 €4 467 287 €4 240 766 €1 651 738 €635 638 €737 929 €859 422 €953 610 €652 531 €457 694 €322 826 €
Vlastné imanie347 661 €334 598 €4 485 728 €4 390 753 €3 590 257 €1 348 766 €135 502 €95 298 €107 393 €167 119 €185 750 €161 852 €43 664 €
Podané28. 9. 202630. 9. 202530. 9. 202430. 9. 202330. 9. 202229. 9. 202126. 10. 202030. 9. 201926. 9. 201829. 9. 201729. 9. 201628. 9. 201528. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
366. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023663422
platiteľ od 8. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karadžičova 31, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86064/B
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.od 2012
  • Reklamné a marketingové služby.od 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.od 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.od 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností.od 2012
  • Prenájom hnuteľných vecí.od 2012
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied.od 2012
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied.od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025366. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 9. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2023Presun sídlaKaradžičova 31 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Miletičova 24 Bratislava
  3. 27. 9. 2019Nový spoločníkHalper Holding GmbH, podiel 56 %
  4. 18. 9. 2018Nový spoločníkKatarína Schmieke, podiel 44 %
  5. 8. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023663422
  6. 15. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46943129

FrequencyWaver s.r.o. – tržby 232 tis. € – IČO 46943129