SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46944150

LJ Design s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2012
IČO
46944150
DIČ
2023662476
Sídlo
Požiarna 825/24, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľMgr. Jana Vavríková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LJ Design s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 28. 12. 2012. Vo vedení firmy: Jana Vavríková. V roku 2025 mala firma tržby 206 tis. € (−65,4 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať405. z 2 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
206 tis. €
Za rok
−65 %
Od 2014
+60 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+9 %2016−73 %2017×4,32018+14 %2019+30 %2020−43 %2021+91 %2022+51 %2023+82 %2024−16 %2025−65 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,4 %
  • Najlepší rok
    2017, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,2 %
    +12,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,9 %
    +63,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,9 %
    +31,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,2 %
    −19,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby205 684 €594 688 €711 288 €391 769 €258 847 €135 507 €237 455 €182 913 €160 000 €37 400 €139 781 €128 475 €—
Výsledok hospodárenia20 989 €−12 235 €33 747 €16 448 €25 224 €−10 711 €4 017 €8 022 €−21 625 €−3 309 €1 038 €4 731 €2 046 €
Aktíva spolu105 373 €103 762 €179 918 €91 340 €68 185 €11 581 €21 079 €24 704 €9 893 €10 326 €20 391 €29 876 €10 550 €
Vlastné imanie61 943 €40 954 €53 189 €37 881 €21 433 €−3 791 €6 920 €−4 097 €−12 119 €9 506 €12 815 €11 777 €7 046 €
Podané29. 6. 20267. 8. 202511. 6. 202431. 3. 202329. 6. 202230. 6. 202127. 10. 20201. 4. 20191. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201627. 3. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
405. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023662476
platiteľ od 4. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Požiarna 825/24, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 27470/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025405. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 10. 2021Presun sídlaPožiarna 825/24 Púchovpredtým 12 Dežerice
  3. 28. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46944150

LJ Design s. r. o. – tržby 206 tis. € – IČO 46944150