SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46944974

Stubau SR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Ružinov · od 2012

predtým MC pro 60, s. r. o.

IČO
46944974
DIČ
2023665072
Sídlo
Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava-Ružinov
firmy v okolí

KonateľMartin Ďuriška+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stubau SR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Ružinov, v registri od 22. 12. 2012. Vo vedení firmy: Martin Ďuriška a Danko Gages. V roku 2025 mala firma tržby 909 tis. € (−10,0 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať262. z 3 304 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
909 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2019
+35 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2019—2020−21 %2021+9 %2022+30 %2023+12 %2024+22 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,4 %
    −6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby909 400 €1 010 401 €831 431 €745 607 €575 665 €528 109 €672 636 €——————
Výsledok hospodárenia17 204 €14 250 €27 627 €18 694 €12 393 €3 773 €9 631 €4 214 €4 841 €1 288 €654 €−480 €0 €
Aktíva spolu315 655 €328 509 €268 841 €202 686 €248 562 €189 815 €225 237 €141 184 €102 776 €26 774 €5 669 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie131 160 €113 956 €99 706 €72 079 €53 384 €40 991 €41 829 €32 198 €27 984 €6 463 €5 174 €4 520 €5 000 €
Podané27. 5. 202612. 2. 202515. 2. 20242. 3. 20233. 5. 20221. 3. 20216. 2. 20205. 3. 201926. 2. 20182. 6. 201720. 6. 201618. 6. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
262. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023665072
platiteľ od 15. 8. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava-Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86254/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MC pro 60, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Ružinov.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva18. 7. 2016
    veriteľ neuvedený
    19913/2016

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2012
  • Faktoring a forfaitingod 2012
  • Vedenie účtovníctvaod 2012
  • Skladovanieod 2012
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • Čistiace a upratovacie službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025262. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 10 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 1. 2024Nový spoločníkDanko Gages, podiel 50 %
  3. 9. 1. 2024Nový spoločníkMartin Ďuriška, podiel 50 %
  4. 22. 5. 2019Nový člen vedeniaDanko Gages, konateľ
  5. 29. 9. 2016Presun sídlaStará Vajnorská 4 Bratislava-Ružinovpredtým Kopanice 3570/6 Bratislava-Ružinov
  6. 22. 9. 2016Nový člen vedeniaMartin Ďuriška, konateľ
  7. 15. 8. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023665072
  8. 18. 7. 2016Záložné právo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46944974

Stubau SR s. r. o. – tržby 909 tis. € – IČO 46944974