SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46946705

r3mute s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
46946705
DIČ
2023698270
Sídlo
Furdekova 2606/11, 851 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartin Kukan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

r3mute s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 2. 2013. Vo vedení firmy: Martin Kukan. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € (−37,5 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1235. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
−38 %
Od 2014
−68 %
050 tis.100 tis.2014—2015−29 %2016−23 %2017+35 %2018+13 %2019+32 %2020−10 %2021−2 %2022+36 %2023−57 %2024−10 %2025−38 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    73,7 %
    +73,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    89,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    74,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 683 €36 320 €40 570 €94 822 €69 764 €71 451 €79 004 €59 877 €52 842 €39 044 €50 644 €71 217 €—
Výsledok hospodárenia16 713 €−95 €−3 519 €2 302 €3 067 €5 483 €7 997 €8 138 €10 085 €18 820 €9 508 €22 692 €9 250 €
Aktíva spolu22 411 €2 423 €5 924 €105 153 €104 455 €99 451 €96 185 €87 085 €78 906 €71 883 €54 764 €59 292 €56 750 €
Vlastné imanie18 599 €1 886 €1 981 €102 341 €100 039 €96 972 €91 489 €83 492 €75 354 €65 269 €46 449 €36 942 €14 250 €
Podané8. 1. 202612. 1. 202521. 1. 202428. 1. 202328. 1. 20229. 2. 202122. 3. 20205. 3. 201912. 3. 201824. 3. 20176. 3. 20169. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1235. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023698270
platiteľ od 15. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Furdekova 2606/11, 851 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 87287/B
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja končnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251235. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2022Nový spoločníkMartin Kukan, podiel 100 %
  3. 15. 10. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023698270
  4. 12. 2. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46946705

r3mute s. r. o. – tržby 23 tis. € – IČO 46946705