SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46955780

NF METAL, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lúčka · od 2012
IČO
46955780
DIČ
2023676820
Sídlo
082 71 Lúčka
firmy v okolí

KonateľTadeáš Šarišský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NF METAL, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lúčka, v registri od 29. 12. 2012. Vo vedení firmy: Tadeáš Šarišský. V roku 2025 mala firma tržby 278 tis. € (+85,6 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať26. z 41 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
278 tis. €
Za rok
+86 %
Od 2014
+29 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+0 %2016−12 %2017−23 %2018−50 %2020+98 %2021+149 %2022+64 %2023−28 %2024−64 %2025+86 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +149 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,9 %
    +17,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,1 %
    −9,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby278 231 €149 942 €419 190 €585 088 €355 858 €143 153 €—72 398 €146 257 €189 054 €215 522 €215 500 €—
Výsledok hospodárenia8 361 €−287 €9 494 €19 741 €8 690 €5 225 €—−4 423 €−724 €2 678 €3 162 €5 014 €712 €
Aktíva spolu137 712 €167 556 €112 046 €140 364 €101 769 €56 714 €5 000 €11 827 €31 590 €28 529 €39 218 €32 872 €19 241 €
Vlastné imanie49 447 €43 990 €48 150 €38 656 €18 916 €10 225 €5 000 €11 207 €15 630 €16 354 €13 676 €10 514 €5 712 €
Podané17. 3. 202627. 6. 20253. 3. 20245. 6. 202322. 3. 202231. 3. 202118. 6. 202024. 6. 201930. 3. 201830. 3. 201727. 3. 201610. 3. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
26. z 41 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023676820
platiteľ od 10. 6. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
082 71 Lúčka
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39068/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2551 Povrchová úprava kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lúčka.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Povrchová úprava kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2551), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202526. z 41
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (povrchová úprava kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 7. 2021Nový spoločníkTadeáš Šarišský, podiel 100 %
  3. 22. 6. 2021Nový člen vedeniaTadeáš Šarišský, konateľ
  4. 10. 6. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023676820
  5. 29. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia povrchová úprava kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46955780

NF METAL, spol. s r.o. – tržby 278 tis. € – IČO 46955780