SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46955844

trader m s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kúty · od 2013
IČO
46955844
DIČ
2023680362
Sídlo
Železničiarska 829, 908 01 Kúty
firmy v okolí

KonateľRóbert Minárik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

trader m s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kúty, v registri od 12. 1. 2013. Vo vedení firmy: Róbert Minárik. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € (−16,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať83. z 102 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
−95 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+48 %2015−7 %2016−15 %2017+15 %2018−21 %2019−17 %2020−48 %2021−58 %2022−15 %2023−25 %2024−51 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,9 %
    −13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,5 %
    −13,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 161 €25 433 €52 096 €69 296 €81 279 €192 592 €372 070 €449 202 €565 530 €491 901 €578 873 €619 984 €418 209 €
Výsledok hospodárenia3 153 €7 201 €2 903 €13 340 €16 721 €−16 750 €−41 902 €797 €10 649 €3 285 €10 174 €10 911 €3 292 €
Aktíva spolu883 170 €911 443 €922 970 €872 176 €815 644 €822 699 €855 834 €172 251 €197 843 €200 284 €52 337 €64 422 €59 974 €
Vlastné imanie728 384 €625 621 €618 421 €115 518 €102 177 €−14 544 €2 206 €44 108 €43 311 €32 662 €29 377 €19 202 €8 292 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202518. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202212. 3. 20214. 5. 202031. 5. 201926. 4. 201830. 3. 201716. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
83. z 102 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023680362
platiteľ od 13. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničiarska 829, 908 01 Kúty
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 30800/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47290 Ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kúty.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 26. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202583. z 102
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 10. 2021Nový člen vedeniaRóbert Minárik, konateľ
  3. 13. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023680362
  4. 12. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s potravinami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46955844

trader m s.r.o. – tržby 21 tis. € – IČO 46955844