SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46958142

Adren Club, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
46958142
DIČ
2023707906
Sídlo
Staré Grunty 206, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Abaffy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Adren Club, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 1. 2013. Vo vedení firmy: Peter Abaffy. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−10 tis.−5 tis.05 tis.2013—2014+202 %2015−68 %2016+279 %2017−24 %2019strata2021—2022—2023—2024—2025strata
  • Stratové roky
    2 z 11
  • Najlepší rok
    2016, +279 %
  • Najslabší rok
    2019, strata 6 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—2 000 €——————20 114 €39 167 €27 189 €34 986 €39 471 €
Výsledok hospodárenia−340 €1 660 €0 €0 €0 €—−6 183 €—1 638 €2 158 €569 €1 788 €592 €
Aktíva spolu6 660 €7 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €11 183 €12 225 €25 443 €18 636 €10 125 €9 615 €
Vlastné imanie6 320 €6 660 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €11 183 €11 745 €10 107 €7 949 €7 380 €5 592 €
Podané23. 6. 202620. 6. 202523. 6. 202424. 6. 202328. 3. 202226. 6. 202121. 3. 202023. 6. 201928. 6. 201825. 6. 201729. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staré Grunty 206, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86781/B
Hlavná činnosť
79120 Činnosti cestovných kancelárií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných kancelárií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79120), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných kancelárií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46958142

Adren Club, s.r.o. – strata 340 € – IČO 46958142