SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46963294

Odťahovacia služba Ján Račko, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2013
IČO
46963294
DIČ
2023682969
Sídlo
Stošice 539, 031 04 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľJán Račko

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Odťahovacia služba Ján Račko, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 1. 1. 2013. Vo vedení firmy: Ján Račko. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (+67,4 %) a zisk 6 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
+67 %
010 tis.20 tis.2013—2021+16 %2022+73 %2023−13 %2024+237 %2025+67 %
  • Najlepší rok
    2024, +237 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,8 %
    +27,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,5 %
    +27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,7 %
    +26,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,2 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 825 €10 053 €2 983 €3 424 €1 976 €———————1 702 €
Výsledok hospodárenia5 860 €761 €14 €254 €56 €−34 €184 €381 €190 €171 €1 339 €549 €−98 €
Aktíva spolu17 907 €12 866 €11 515 €11 498 €11 247 €11 181 €11 765 €12 083 €12 081 €11 441 €11 770 €10 357 €8 902 €
Vlastné imanie16 971 €11 343 €10 582 €11 453 €11 237 €11 181 €11 716 €11 532 €11 151 €10 961 €10 790 €9 451 €8 902 €
Podané25. 3. 202631. 3. 202531. 3. 202422. 3. 20239. 3. 202226. 2. 202115. 3. 202027. 2. 20193. 3. 20187. 3. 201711. 3. 201630. 3. 201529. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2461. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023682969
platiteľ od 17. 4. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stošice 539, 031 04 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58103/L
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • vykonávanie odťahovej službyod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský HrádokDohoda o zabezpeční odbornej praxe—17. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252461. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 4. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023682969
  2. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 19. 4. 2013Nový spoločníkJán Račko, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46963294

Odťahovacia služba Ján Račko, s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 46963294