SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46964797

Alfa IT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2013
IČO
46964797
DIČ
2023665468
Sídlo
Vinohradnícka 6, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Mária Karpišová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Alfa IT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 8. 1. 2013. Vo vedení firmy: Mária Karpišová a Eva Hrabovská. V roku 2025 mala firma tržby 998 tis. € (+35,6 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať138. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
998 tis. €
Za rok
+36 %
Od 2013
+203 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+30 %2015+10 %2016+25 %2017−28 %2018+57 %2019+18 %2020−10 %2021−2 %2022−2 %2023+15 %2024−6 %2025+36 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +2,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,7 %
    +22,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,0 %
    +7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,3 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby998 354 €736 473 €780 263 €680 999 €695 884 €710 558 €787 715 €665 685 €423 529 €586 210 €469 858 €428 707 €329 975 €
Výsledok hospodárenia30 371 €3 585 €11 622 €6 349 €29 514 €13 911 €13 399 €7 831 €4 365 €32 095 €−799 €19 002 €26 446 €
Aktíva spolu337 335 €264 187 €291 552 €219 401 €275 449 €225 514 €252 749 €207 271 €168 211 €263 494 €156 629 €149 049 €153 489 €
Vlastné imanie113 620 €84 325 €84 227 €74 509 €100 630 €74 594 €63 362 €49 963 €42 133 €53 878 €21 782 €35 881 €33 946 €
Podané6. 3. 202624. 3. 202515. 3. 202422. 3. 202323. 3. 202224. 3. 202124. 3. 202027. 3. 201922. 3. 201827. 3. 201729. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
138. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023665468
platiteľ od 25. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vinohradnícka 6, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 27503/R
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromod 2013
  • výskum a vývoj informatikyod 2013
  • školiaca a poradenská činnosť v oblasti informačných a komunikačných technológiíod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekoknomických poradcovod 2013
  • vedenie účtovníctvaod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • organizovanie kurzov školení a seminárovod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 70 tis. € · posledná 29. 9. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025138. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 9. 2021Nový spoločníkIng. Eva Hrabovská, podiel 40 %
  3. 29. 9. 2021Nový spoločníkIng. Mária Karpišová, podiel 30 %
  4. 29. 9. 2021Nový spoločníkIng. Beáta Pálešová, podiel 20 %
  5. 29. 9. 2021Nový spoločníkIng. Marta Berzédyová, podiel 10 %
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Eva Hrabovská
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mária Karpišová
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Eva Hrabovská
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46964797

Alfa IT, s.r.o. – tržby 998 tis. € – IČO 46964797