SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46965076

Clermont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Cabaj-Čápor · od 2013
IČO
46965076
DIČ
2023679779
Sídlo
Muškátová ulica 4045/5, 951 17 Cabaj-Čápor
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Kuklová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Clermont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cabaj-Čápor, v registri od 12. 1. 2013. Vo vedení firmy: Katarína Kuklová. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (+44,7 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať97. z 209 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
+45 %
Od 2013
+36 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014−67 %2015+54 %2016+78 %2017−39 %2018−2 %2019−52 %2020+136 %2021−2 %2022−41 %2023+263 %2024−28 %2025+45 %
  • Najlepší rok
    2023, +263 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    47,7 %
    +19,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,8 %
    +9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,0 %
    +10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,5 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby45 138 €31 200 €43 200 €11 900 €20 000 €20 500 €8 680 €18 204 €18 500 €30 352 €17 080 €11 100 €33 180 €
Výsledok hospodárenia21 534 €8 754 €569 €241 €248 €439 €152 €294 €1 768 €1 489 €1 294 €1 272 €681 €
Aktíva spolu45 800 €24 125 €13 174 €12 546 €12 307 €12 091 €11 650 €11 394 €11 666 €7 147 €6 951 €7 547 €5 884 €
Vlastné imanie43 269 €21 734 €12 981 €12 412 €12 171 €11 923 €11 484 €11 332 €11 038 €6 489 €6 294 €6 953 €5 681 €
Podané16. 3. 202616. 3. 202510. 3. 202421. 3. 20238. 3. 202221. 3. 202126. 3. 202019. 3. 201927. 3. 201831. 3. 201724. 3. 201613. 3. 20152. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
97. z 209 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová ulica 4045/5, 951 17 Cabaj-Čápor
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 33445/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82190 Kopírovanie, príprava dokumentov a ostatné špecializované pomocné administratívne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Cabaj-Čápor.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kopírovanie, príprava dokumentov a ostatné špecializované pomocné administratívne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202597. z 209
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kopírovanie, príprava dokumentov a ostatné špecializované pomocné administratívne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 3. 2025Presun sídlaMuškátová ulica 4045/5 Cabaj-Čáporpredtým Bazovského 415/6 Nitra
  3. 4. 3. 2025Nový spoločníkMgr. Katarína Kuklová, podiel 100 %
  4. 12. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kopírovanie, príprava dokumentov a ostatné špecializované pomocné administratívne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46965076

Clermont s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 46965076