SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46969110

Gastro u Marečka, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým KAMARPET s. r. o.

IČO
46969110
DIČ
2023679229
Sídlo
Krokusová 20673/6, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľMarek Šimunič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gastro u Marečka, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 12. 1. 2013. Vo vedení firmy: Marek Šimunič. V roku 2025 mala firma tržby 68 tis. € (−8,4 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1769. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
68 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
+257 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+205 %2015−89 %2016+75 %2017−44 %2018+148 %2019+36 %2020+49 %2021+23 %2022+19 %2023+42 %2024+13 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2014, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -35,4 %
    −42,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -57,7 %
    −69,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    134,4 %
    +56,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby68 132 €74 385 €65 916 €46 358 €38 915 €31 635 €21 214 €15 604 €6 288 €11 215 €6 417 €58 110 €19 066 €
Výsledok hospodárenia−24 148 €5 172 €−416 €−31 853 €−29 157 €−20 032 €−34 987 €−31 036 €−19 854 €−20 510 €−18 182 €−24 501 €−4 350 €
Aktíva spolu41 833 €43 433 €35 290 €35 952 €55 255 €30 893 €32 978 €22 094 €27 787 €30 498 €5 757 €5 989 €650 €
Vlastné imanie−14 393 €9 756 €31 028 €31 444 €2 911 €−153 351 €−141 319 €−106 332 €−75 296 €−58 042 €−42 032 €−23 851 €650 €
Podané30. 3. 202616. 6. 202513. 2. 20245. 6. 202314. 6. 202216. 4. 202126. 10. 202028. 3. 20193. 3. 20187. 6. 201730. 5. 20162. 3. 20151. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1769. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023679229
platiteľ od 20. 1. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krokusová 20673/6, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86610/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KAMARPET s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 27. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Mestská časť Bratislava VrakuňaDodatok č.1 k Nájomnej zmluve EČ MČ: 27/2025 zo dňa 12.2.2025—27. 5. 2025
  • Mestská časť Bratislava VrakuňaNájomná zmluva1 tis. €12. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251769. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2021Zmena obchodného menaGastro u Marečka, s. r. o.predtým KAMARPET s. r. o.
  3. 1. 4. 2021Presun sídlaKrokusová 20673/6 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Kvetná 14 Bratislava
  4. 1. 4. 2021Nový spoločníkMarek Šimunič, podiel 100 %
  5. 3. 3. 2017Nový člen vedeniaMarek Šimunič, konateľ
  6. 20. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023679229
  7. 12. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46969110

Gastro u Marečka, s. r. o. – tržby 68 tis. € – IČO 46969110