SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46971769

L-VIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2013
IČO
46971769
DIČ
2023677161
Sídlo
Hrnčiarska 1695/1, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMikuláš Dudič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L-VIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 11. 1. 2013. Vo vedení firmy: Mikuláš Dudič a Igor Dudič. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−81,2 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1885. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−81 %
Od 2013
−34 %
050 tis.100 tis.2013—2014+50 %2015+129 %2016+25 %2017−55 %2018+103 %2019+53 %2020−54 %2021+48 %2022+11 %2023−31 %2024+12 %2025−81 %
  • Najlepší rok
    2015, +129 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -38,0 %
    −57,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,1 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,5 %
    −10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,9 %
    +8,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 388 €55 225 €49 206 €71 393 €64 265 €43 319 €94 292 €61 518 €30 246 €67 030 €53 806 €23 525 €15 708 €
Výsledok hospodárenia−3 943 €10 951 €5 290 €25 524 €14 277 €−5 442 €22 849 €3 827 €4 643 €23 965 €14 228 €3 098 €2 293 €
Aktíva spolu155 994 €146 508 €121 852 €129 301 €101 249 €88 479 €134 239 €95 537 €67 563 €68 906 €30 327 €12 091 €9 206 €
Vlastné imanie126 539 €130 501 €119 550 €114 261 €88 737 €74 460 €79 902 €57 053 €53 225 €48 584 €24 619 €10 391 €7 293 €
Podané17. 3. 202628. 2. 202521. 2. 202429. 6. 202320. 5. 202225. 3. 202129. 6. 202025. 6. 201930. 6. 201816. 7. 201729. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1885. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023677161
platiteľ od 16. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrnčiarska 1695/1, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27248/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251885. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023677161
  3. 26. 11. 2013Nový spoločníkIng. Igor Dudič, podiel 80 %
  4. 26. 11. 2013Nový spoločníkMikuláš Dudič, podiel 20 %
  5. 31. 10. 2013Nový člen vedeniaIng. Igor Dudič, konateľ
  6. 11. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46971769

L-VIS s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 46971769