SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46972226

FIKOMA spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2013
IČO
46972226
DIČ
2023713351
Sídlo
Vranovská 13867/36, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľĽuboš Kriško

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FIKOMA spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 5. 3. 2013. Vo vedení firmy: Ľuboš Kriško. V roku 2025 mala firma tržby 249 tis. € (+10,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať277. z 655 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
249 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2017
+249 %
0200 tis.400 tis.2017—2018+177 %2019+72 %2020−33 %2021+0 %2022+17 %2023−2 %2024−14 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +177 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,6 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby248 865 €225 682 €262 631 €268 660 €228 967 €228 384 €339 314 €197 548 €71 383 €————
Výsledok hospodárenia3 652 €10 909 €10 615 €2 101 €3 771 €746 €11 373 €3 519 €5 739 €2 580 €1 527 €1 419 €298 €
Aktíva spolu203 283 €197 060 €220 939 €233 455 €196 860 €166 055 €172 726 €104 900 €118 004 €36 947 €21 294 €14 877 €10 877 €
Vlastné imanie8 902 €16 159 €48 688 €38 074 €35 973 €32 201 €31 455 €20 082 €16 563 €10 824 €8 244 €6 717 €5 298 €
Podané18. 3. 202631. 3. 202529. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202124. 6. 202023. 2. 201929. 6. 201831. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
277. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023713351
platiteľ od 15. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vranovská 13867/36, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27556/P
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

47 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025277. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2023Presun sídlaVranovská 13867/36 Prešovpredtým Vranovská 42 Prešov
  3. 15. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023713351
  4. 5. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46972226

FIKOMA spol. s r.o. – tržby 249 tis. € – IČO 46972226