SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46972773

GRIMALDI PRODUCTION s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
46972773
DIČ
2023683079
Sídlo
Šťastná 2755/11, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Mirka Grimaldi+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GRIMALDI PRODUCTION s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 15. 1. 2013. Vo vedení firmy: Mirka Grimaldi a art. Sean Grimaldi. V roku 2025 mala firma tržby 697 tis. € (−1,1 %) a zisk 357 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 278 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
697 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+530 %
0500 tis.1 mil.2014—2015−28 %2016+3 %2017+8 %2018+68 %2019+271 %2020−58 %2021−48 %2022×6,22023−36 %2024+46 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,2 %
  • Najlepší rok
    2022, ×6,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,2 %
    +7,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    98,5 %
    +35,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    71,1 %
    +24,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,8 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby696 938 €704 637 €483 181 €752 701 €122 144 €234 440 €553 497 €149 226 €88 641 €82 138 €80 040 €110 552 €
Výsledok hospodárenia356 640 €307 808 €71 613 €44 190 €15 884 €10 743 €7 046 €4 725 €4 193 €6 512 €5 180 €6 898 €
Aktíva spolu501 505 €666 420 €223 997 €328 047 €180 641 €117 327 €138 866 €98 057 €36 494 €38 219 €29 598 €45 071 €
Vlastné imanie362 140 €491 645 €183 837 €112 224 €68 034 €52 151 €41 408 €34 362 €29 637 €25 443 €18 931 €13 751 €
Podané29. 4. 202630. 3. 202526. 3. 20246. 5. 202324. 3. 20223. 3. 20214. 3. 202030. 3. 20194. 3. 201828. 3. 201728. 3. 20167. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
96 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023683079
platiteľ od 20. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šťastná 2755/11, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86648/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59110 Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 529 tis. € · posledná 27. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlas Koprodukčná zmluva50 tis. €27. 4. 2026
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu80 tis. €1. 7. 2024
  • Slovenský filmový ústavZmluva o úschove—24. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. art. Sean Grimaldi
  3. 24. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. art. Sean Grimaldi
  4. 14. 7. 2021Presun sídlaŠťastná 2755/11 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Vyšehradská 8 Bratislava-Petržalka
  5. 14. 7. 2021Nový spoločníkMgr. art. Sean Grimaldi, podiel 100 %
  6. 13. 5. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMgr. art. Sean Grimaldi
  7. 16. 2. 2015Nový člen vedeniaMgr. Mirka Grimaldi, konateľ
  8. 20. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023683079
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46972773

GRIMALDI PRODUCTION s.r.o. – tržby 697 tis. € – IČO 46972773