SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46973290

VENATIC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kvetoslavov · od 2013
IČO
46973290
DIČ
2023676391
Sídlo
930 41 Kvetoslavov
firmy v okolí

KonateľBranislav Holík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VENATIC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kvetoslavov, v registri od 10. 1. 2013. Vo vedení firmy: Branislav Holík. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−25,4 %) a zisk 347 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2184. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2014
−4 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+30 %2016+27 %2017−52 %2018+90 %2019−5 %2020−18 %2021−6 %2022+64 %2023−29 %2024−1 %2025−25 %
  • Najlepší rok
    2018, +90 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby25 849 €34 629 €35 049 €49 174 €29 949 €31 745 €38 750 €40 638 €21 431 €44 467 €35 033 €26 852 €—
Výsledok hospodárenia347 €96 €655 €−3 398 €−948 €−1 577 €−762 €−1 150 €2 074 €1 903 €1 851 €−5 910 €147 €
Aktíva spolu8 299 €8 168 €1 068 €1 275 €1 159 €−508 €1 191 €−1 207 €15 755 €14 913 €10 794 €6 011 €10 962 €
Vlastné imanie−1 160 €−1 497 €−1 604 €−2 259 €1 139 €−2 136 €−762 €−1 150 €5 577 €3 494 €−5 746 €−5 771 €191 €
Podané18. 6. 202626. 6. 202524. 6. 202416. 6. 202323. 6. 20223. 6. 202124. 3. 202025. 6. 201925. 6. 201820. 6. 201723. 6. 201629. 4. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2184. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023676391
platiteľ od 3. 4. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
930 41 Kvetoslavov
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 40703/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kvetoslavov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 16 tis. € · posledná 24. 8. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252184. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 4. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023676391
  3. 8. 7. 2017Presun sídla851 Kvetoslavovpredtým Kukučínova 352/3 Smižany
  4. 8. 7. 2017Nový spoločníkBranislav Holík, podiel 100 %
  5. 26. 6. 2017Nový člen vedeniaBranislav Holík, konateľ
  6. 10. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46973290

VENATIC s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 46973290