SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46974938

Fenixgems s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bošáca · od 2013

predtým PURX s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
46974938
DIČ
2023675819
Sídlo
Zabudišová 787, 913 07 Bošáca
firmy v okolí

KonateľMartin Andráši

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fenixgems s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bošáca, v registri od 15. 1. 2013. Vo vedení firmy: Martin Andráši. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−51,0 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2086. z 3 141 v odvetví
1/4

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−51 %
Od 2014
−63 %
050 tis.100 tis.2014—2015−86 %2016−91 %2018−42 %2019−85 %2020×5712021−1 %2022−81 %2023−80 %2024×32,82025−51 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,5 %
  • Najlepší rok
    2020, ×571

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,1 %
    +7,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    10,3 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 274 €61 753 €1 885 €9 620 €50 733 €51 391 €90 €619 €—1 060 €11 357 €80 853 €—
Výsledok hospodárenia2 461 €250 €−95 013 €−23 950 €−7 490 €−6 029 €−6 358 €−24 050 €−9 462 €−10 685 €−9 372 €16 951 €−21 472 €
Aktíva spolu23 935 €44 774 €14 107 €93 107 €115 255 €114 657 €408 €1 257 €5 127 €9 168 €16 026 €13 892 €35 535 €
Vlastné imanie−189 217 €−191 678 €−191 929 €−96 916 €−72 966 €−65 476 €−59 447 €−53 089 €−29 039 €−19 577 €−8 892 €480 €−16 472 €
Podané26. 6. 202630. 6. 20252. 2. 202415. 3. 20238. 2. 202213. 2. 202127. 3. 202012. 3. 201912. 4. 20187. 3. 201729. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2086. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023675819
platiteľ od 20. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zabudišová 787, 913 07 Bošáca
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 42761/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Tumico s.r.o. · PURX s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bošáca.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Činnosť astrológov a numerológovod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252086. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 7. 2026 · 11 záznamov

  1. 31. 7. 2026Výkon záložného právaveriteľ: Všeobecná úverová banka
  2. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 24. 1. 2024Zmena obchodného menaFenixgems s. r. o.predtým Tumico s.r.o.
  4. 24. 1. 2024Nový spoločníkMartin Andráši, podiel 100 %
  5. 21. 12. 2023Nový člen vedeniaMartin Andráši, konateľ
  6. 11. 12. 2023Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  7. 10. 6. 2020Zmena obchodného menaTumico s.r.o.predtým PURX s. r. o.
  8. 10. 6. 2020Presun sídlaZabudišová 787 Bošácapredtým Haburská 49/A Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46974938

Fenixgems s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 46974938